KTM 640 LC4 Supermoto (2005)

Vlastník Blueracing
Vloženo 11.9.2015
Aktualizováno 19.1.2016

Je to hezký ,hravý,ale chtělo by to víc koníků,protože těch není nikdy dost

První dojmy - Po patnácti létech na superbikach je to změna kterou jsem chtěl zkusit. Není to moto ktere hned padne do ruky,vibruje,na rovince nuda a utrpení. Když přijde okreska plna zatáček klidně i rozbitá začne konečně zábava a na to jsem to chtěl uz nechci litat pres dvě kila toho jsem si užil dost.

Chtěl jsem motarda,aby to bylo lehký a živý takže ktm nebo husqvarnu,berga. Uz jsem něco najel a pořád si musím zvykat jak projíždět zatacky, nevylejzat ,nestrkat koleno na zem,prostě učit se jinej styl,ale je to zábava. Motor má plynulý zátah,ale mohl by byt živější,změnil jsem převod a hned je to lepší,podvozek do sto padesáti cekem drží pak uz se vlni,ale to neva.Brzdy na 54 koniku stačí,ale zase i ty by mohly byt ostřejší . Zkusil jsem i jízdu ve dvou a překvapilo mi ze se to da vydržet. Ve městě v pravouhlych zatáčkách,výjezdy po zadním,polní cesty tam je to paráda. Prostě na blbnutí kolem baráku, hlavně nikam necestovat to je peklo. A predem si vybrat cestu kde bude malo rovinek. Spotrebu jsem nemeril a servis si dělám sám protože mi to baví ,po letech japonské kvality na kterou nenechám dopustit je pořád co vylepšovat.

Blueracing
Blueracing napsal 20.09.15 v 00:29

Díky za hodnocení,mám rád když je moto čistý ,aby se z ni dalo žrát

Franták98
Franták98 napsal 18.09.15 v 10:39 10b.

prve jsem nehodnotil, tak dodatečně

Franták98
Franták98 napsal 18.09.15 v 10:36

taky jsem přešel ze supersportu. Máš to pěkný a čistý, to mám rád . jasných 10

SojkinXR6R
SojkinXR6R napsal 14.09.15 v 11:06 10b.

Nádherná, vypadá, že by se z toho mohlo žrát

K660S
K660S napsal 13.09.15 v 00:19 10b.

parada! dobre jsi udelal