Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník Machala22
Vloženo 8.9.2015
Aktualizováno 17.4.2019

Jednoválec vyměněn za čtyřválec Suzuki s vyšším výkonem a úplně jiným chováním, než jsem byl zvyklý :)

První dojmy - Motorka je velice dobře ovladatelná, lehká výkonná a obratná, ideální pro ty, kteří se chtějí naučit na silnějším stroji a zdokonalovat se v jezdění.

Doplňky na motorce - CNC páčky, přední plexi, carbon doplňky ( kryt rámu, spínací skříňky, zadního světla, budíků, padáky. zatmavené zadní světlo.

Motorku jsem vybíral v cenové relaci do které jsem se chtěl vejít, což se povedlo, navíc jsem hledal něco, na čem nebudu vypadat jak vosa na bombónu, ale trošku normálně protože jsem ogařisko vyšší postavy. První dojmy byly výborné, GSR mi padlo do oka tak jsem neváhal...Při prvních kilometrech jsem se seznamoval s řazením, průběhem motoru atd. protože přechod z jednoválce je trochu změna :) a je to moje celkově třetí, ale první pořádná motorka. Co se týče brzd tak brzdí jak mají a navíc jsou vybaveny systémem ABS, který mi přišel vhod a měl jsem možnost ho tak vyzkoušet už "několikrát" a vždy splnilo funkci jak mělo. Průběh motoru je velice plynulý při rozjezdu a do 6000 otáček motor jenom tak bzučí, ale od 8000 tisíc a výš se rozeřve a letí pěknou rychlostí na kterou sem nebyl u Mtéčka zvyklý . Co se týče ovladatelnosti, tak jsem čekal že to bude horší (větší motorka, větší váha, atd...) Pravý opak ale nastal při jízdě, motorka je výborně ovladatelná obratná a hbitá. Úložný prostor je dostačující pro povinnou výbavu a další drobnosti, ale taky je pod sedlem pěkné horko protože má pod sebou výfuk který pěkně topí. Mám najeto zatím cca 3200 km bez problémů a doufám že dalších X.. kilometrů najedu bez poruchy a hlavně bez nehody.
Jízda ve dvou je pohodová, ideální na kochačku, ale i na ostřejší jízdu, kterou Suza ve dvou v poho zvládne. Na cestování je tato motorka úplně dostačující. Letos motodovolená 2500km.. pouze kufr a tankvak a bez menšího problému.

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 28.10.15 v 19:58

Krásná spolehlivá motorka sám ji mám,zatím
Ať to lítá

dědoušek
dědoušek napsal 09.09.15 v 00:07 10b.

Hmmm...fešanda. Tož nech ti to jezdí.

Brukev
Brukev napsal 08.09.15 v 21:18 10b.

Zdravím, moc pěkná motorka dnes jsem jedno GSR potkal na dálnici mezi Prahou a Libercem. Chlapec to docela mastil a vypadal šťastně taky jsem přešel z jedno válce ( teď mam Sko Bandita ) a pořad se s tím tak nějak zžívám ...

Tak ať to šlape