Kawasaki ZR 7 (2002)

Vlastník buba3
Vloženo 5.9.2015
Aktualizováno 6.9.2015

Kawasaki ZR-7S, krásná mašina s na svou dobu moderním designem, ale s osvědčeným motorem

Suzuki GSF 600 Bandit: Objemově slabší a celkově o něco menší
Suzuki GSX 750: Starší design tolik se mi nelíbila a dražší
Honda CB 750: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem si pro ni jel, nebyl jsem si úplně jistý tou polokapotou, ale prostě mě uchvátila a upřímně se mi líbí o něco víc než naháč. Do ruky mi tahle motorka padla okamžitě, jak velikostí, tak i stylem posezu prostě paráda.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, padací rám Fehling

Zalíbila se mi hned na první pohled. ZR-7N má kamarád takže při hledání motorky mi byl hned jasný směr. Bylo mi téměř jedno jestli s polokapotou nebo bez, radši jsem chtěl naháče ale nakonec se mi polokapota zalíbila mnohem víc :) Tahle Kawa mě prostě dostala.. Líbila se mi její velikost, velikost nádrže, prostor pod sedlem, objem mi přišel ideální, ani 600, ani 1000 :) Zatím na ní nemám téměř nic najeto, udělal jsem základní servis (seřízení a vyčištění karburátorů, kontrola ventilů atd), zatím tam mám laďák, se kterým jsem to koupil, ale jelikož nemá homologaci tak budu přes zimu shánět originál hlavně kvůli výletům do zahraničí. Kawa má najeto necelých 39 tis. km. Ještě jsem si objednával padáky zn. Fehling, který si tam teď budu dávat a na jaře ještě výměna 16 zubového kolečka za 17 zubové. Až budu mít najeto něco víc dopíšu :)

Čadil
Čadil napsal 15.03.18 v 16:37 10b.