Suzuki VS 750 Intruder (1989)

Vlastník Joe_Madman
Vloženo 5.9.2015
Aktualizováno 5.9.2015

Introš je pohodlná a "hodná" motorka.

Suzuki LS 650 Savage: Intruder je dospělejší motorka.

První dojmy - První jízda byla přez 300 kiláků, ještě trochu sněžilo a dojel jsem už za tmy, takže jsem ji docela prověřil. Řekl bych že na 26 roků starej stroj dost dobrý. Za první sezónu najeto asi 2500km a bez problémů.

Motorku bych doporučil pro - Intrudery 750/800 neoplývaj žádným brutálním výkonem a maj sedlo pěkně nízko. Z toho se dá vycházet.

Doplňky na motorce - Ape Hanger řídítka, přepákování, Cobra výfuky.

Hledal jsem stroj co bude mým přítelem na dlouhou dobu a co mě nebude nutit krásným ječením výfuku nutit příliš blbnout. Taky jsem chtěl aby motorka dobře vypadala a nebyla zbytečně složitá. Takže chopper :) Uvažoval jsem o něčem menším a lehčím, něco jako Savage. Nakonec jsem objevil Intrudera a nelituju. Oceňuju na ní hlavně že je pohodlná na delší cesty (alespoň pro řidiče). Moje má trošku vyšší řídítka a kupodivu z nich vůbec nebolí ruce a dá se s nima i zatáčet, fakt :) Nečekaná nevýhoda těchhle Ape Hangerů se ukázala že je přez ně trochu hůř vidět šikmo do stran, například na chodce na kraji přechodů. Jinak výkonově bych řek že je to tak akorát na pohodový ježdění. Taky mi připadá že Intrudery 750-800 jsou v základu docela tichý takže jim trochu otevřený výfuky neuškoděj, vidím v tom dobrej bezpečnostní prvek když o vás okolní provoz dřív ví.
Zvuk a pár obrázků na videu:

Přeju všem hodně pohodových kiláků.

Boža
Boža napsal 08.09.15 v 10:27 10b.

Také jsem sedlal Intrudera 750 a byla to pohoda velmi dobrý chopper přeji pohodu v sedle dávám 10 bodů

p.epanica
p.epanica napsal 07.09.15 v 18:38 10b.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 06.09.15 v 16:34 10b.

Krásnej inťas