Suzuki VS 750 Intruder (1988)

Vlastník sklebos
Vloženo 28.4.2020
Aktualizováno 28.4.2020

Skvělá motorka, krásný vzhled , dostatek chromu, krásný zvuk s laďákama Cobra

První dojmy - Jen jsem se na ni sednul tak jsem věděl že to je ono, dostatek chromu a kapkovitá nádrž sladěná v linii se sedlem dodávala intráčovi krásný vzhled ,silná zadní guma 150 a kardan kterej se nebojí trhat asfalt :-))) no spíš mě to bralo gumu :-) taky zvuk byl na tento obsah luxusní, Cobry z toho opravdu dokážou dostat maximum :-)

Doplňky na motorce - Výfuky Cobra, kožené snížené sedlo, vyší řidítka, přepákonámí, nový lak , airbush, panceřové brzdové hadice.

Tento stroj sem si vybral protože se mi líbyl stylově, je to takovej klasickej chopper, nic složitýho prostě krásná linie celého mota. Ovladatelnost motorky je dobrá, trubkový rám se sice trochu při nerovnostech na silnici vlnil ale na to se dá zviknout.,Zadní sedlo pro spolujezkini je trochu nepohodlné ale pokud chce s vámi roštěnka jezdit tak to vydrží ) Motorově spolehlivé moto, nikdy mě nenechala ve štychum, vždy jsem na ní dojel. Předřenej kabel k baterce o zadní gumu se dal spravit na místě tak jako i na utřepanej drát z cíky stačila v nouzi žvíkačka, Jo a co bych dal jako zápor je uložení baterky vyndávat ji je opravdu lahůdka.

p.epanica
p.epanica napsal 29.04.20 v 14:16 10b.

...