Honda DN-01 (2008)

Vlastník Coudak
Vloženo 4.9.2015
Aktualizováno 4.9.2015

Batmobil, U.F.O. křížený se žralokem něco mezi choprem a cruisrem dohromady.
Pohodlná a návyková. Každý se otočí co to jako je??

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Suzuki AN 650 Burgman: |Moc těžkej
BMW C 650 GT: Moc drahej
Gilera GP 800: Moc italka

První dojmy - Tak to je přesně to co chci. Pohodlná motorka dobře sedící na silnici, oproti skůtru se nekroutí a jde pěkně do zatáček. Super automat s možností sek. řazení. "Nemusíte, ale pokud chcete můžete." Totálně pro blbce. Už se na ni svezlo hodně lidí...:o)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě. Pro ty, kterým se líbí tehle disajn.

Doplňky na motorce - Zatím nic, ale už se chystají držáky kufrů TOP CASE + boční od Givi a pak časem kufry. Kufry na DNku sou fakt nutnost, páč pod sedlem je místo tak na občanku. Pak ještě asi 12V zástrku a bude to všecko.

Mám ji od minulýho týdne a trochu se spolu seznamujem.
Najel sem zatím jen asi 1000km a líbí se mi víc a víc. Prostě pohodlná i na dešlí cesty, pohodová a nezákeřná motorka. Natankovaná má taky sví kila 270kg, ale sou podstatně níž než u Burgmana 650.
Spotřeba okolo 5L/100km, ale je fakt, že sem jí nehonil, pokud si dám sek.řazení tak benzín ubejvá rychlejc.
Spíš mi vadí to, že orig. doplnˇky nabízí značka za neuvěřitelný cenovky, přestože se model již nějakou dobu nevyrábí (zadní opěrka pro spolujezdce cca 8800,- nebo 13L top case za 26000,-kč) apod.
pokračování příště

Akai
Akai napsal 01.07.17 v 11:01 10b.

Čouďáku bomba ...

boutom
boutom napsal 28.02.16 v 22:07 10b.

rija
rija napsal 21.02.16 v 20:38 10b.

hoj, mám ji od září 2015,najeto cca 1200 km a taky plná spokojenost. Věděl jsem do čeho jdu, moje předcházející motka byl Silver Wing 600, bylo to 5 let bezproblémového ježdění, najeto na ní 20 000 km,
a jen základní ůdržba - olej ,svíčky, pneu,desky, řemen. Ale co se týká zavazadlového prostoru byl to náklaďák. To se o DN nedá říci, i když mám komplet kufry. Uvažuji na sezónu pořídit zahrádku na Maxii.
Spotřebu na DN ještě nemám vysledovanou a ani to asi řešit nebudu. Co se týká toho sekvenčního řazení, zkoušel jsem s tím jet, ale prostě hodně velká nezvyklost, hlavně je výhoda, že ti to stejně nedovolí udělat chybu, hlídá to hlavně směrem dolů. Až budu mít víc zkušeností , rád zase napíši.

Trinnlee
Trinnlee napsal 11.02.16 v 21:23 10b.

no je to tak trochu motorka pro uchyly...jsem jeden z nich a DNko se mi líbí jak sviňa...te vzhled je fascinující a ja bych se za ni né jen otočil ale i rozjel a pokud možno předjel a zkoušel zastavit majitel s prosbou at mě to aspon na chvilku pujci...BOMBA

Labus
Labus napsal 23.09.15 v 16:43 10b.

To je ale nádherná ujetost Už vím, co bude moje další motka. Fakt krásný