Honda DN-01 (2009)

Vlastník Bedrunka
Vloženo 26.6.2016
Aktualizováno 14.10.2019

Motocykl, který budí pozornost. Stroj na pomezí konceptu a seriové motorky. Jiný podobný na silnici prakticky neuvidíte.

První dojmy - Líbí se mi, že to není tuctový motocykl. S jeho koupí jsem koketovala už dlouho. Až se naskytl tento v bílé perleti, s jasnou servisní historií, km, původem z ČR.

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce, kteří nejdou s davem. Pro ženy určitě dobrá volba...automat, snadná ovladatelnost, pohodlné cestování a všudypřítomná pozornost okolí.

Velmi příjemné překvapení je snadná ovladatelnost, příjemné jízdní vlastnosti a díky nízkému těžišti relativně snadná manipulace na místě. Proti jiným motorkám je zvláštní posez za dlouhou špičatou přídí - paráda. Automat je velmi, ale velmi návykový. Spotřeba překvapivě pod 5 litrů při běžné jízdě. Již jsem ocenila ABS. Motor dostatečný pro běžné cestování. Úložné prostory již od předchozího majitele řešeny plastovými kufry s více než dostatečnou kapacitou.
V polovině července 2016 najeto cca 1000km. A musím říci, že jí v současnosti dávám přednost před mými ostatními motorkami. Pozornost okolí neutuchající, jízda pohodová, pohodlná.
2017 - DN-ko mám čím dál raději. Sezóna bez problémů, naprostá pohoda v sedle. Stále neutuchající zájem ostatních motorkářů. Spousta DN-ko nikdy neviděla a je překvapená relativní velikostí, pohodlím a nadčasovým vzhledem.

amik-cz
amik-cz napsal 21.04.18 v 18:03 10b.

Zdravím, dnes jsem viděl tuto motorku na živo, vlastně úplně poprvé a je to to nádhera.Ta bílá perleťovka je krásná. ...

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 15:02 10b.

neodhalitelny
neodhalitelny napsal 11.12.16 v 10:17 10b.

v te bile vypada na fotkach skvele 😉

Tazdevil
Tazdevil napsal 09.12.16 v 21:48 10b.

plnej počet za tu správnou "nekonfekčnost"

sommer
sommer napsal 09.12.16 v 21:20 10b.

Zvláštní,ale pěkná