Honda CBF 125 (2014)

Vlastník Dejv33
Vloženo 2.9.2015
Aktualizováno 2.9.2015

Moje první motorka, do teď jsem jezdil jen na skůtru.

Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy, naprosto skvělé, byl jsem jí koupit v sobotu ráno, bohužel jsem z prodejny musel rovnou do práce, moc jsem si motorky neužil.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně je vhodná pro začátečníky, ale i pro někoho, kdo chce jet do práce/školy na jednostopém vozidle a nechce skůtr. Rozhodně od motorky neočekávejte 140km/h.

Motorku jsem znal, ještě než jsem si jí koupil, má jí kamarádka, která mi jí pujčovala, takže jsem přesně věděl do čeho jdu. Nemohlo přijít žádné zklamání, ba naopak byl jsem ještě víc nadšenej, když jsem zjistil, že k budíkům přidali i otáčkoměr.
Mám během prvních dvou týdnů naježděno 1500km (částečně v dešti, protože jsem prostě musel jezdit).
Proběhl už i delší výlet, cca 150 km během odpoledne, a naprosto skvělé, posez pohodlný, záda nebolí.
Stihl jsem si už i odřít nádrž zipem u bundy :(, takže musím koupit tankpad, a rýhu vzít leštěnkou.

Dejv33
Dejv33 napsal 27.10.15 v 16:50

Hele u Smrže jsem jí kupoval tady u nás v ČB :)

Dom44
Dom44 napsal 22.09.15 v 22:01 9b.

Můžu se zeptat kde jsi jí kupoval? Já jen že jsem teď jedno CBF 2014 červený prodával tak by mě zajímalo jestli to je ona