Jawa 350/640 (1996)

Vlastník figi11
Vloženo 31.8.2015
Aktualizováno 31.8.2015

Na to, že byla moje první nová (po cca 10ti ojetinách), čekal jsem že bude bez problému. Furt se na tom něco sra.o, elektrika katastrofa.

Motorka koupena od perti (Ústí nad Orlicí) - Po 50km první svíčka v hajz.u, po 125 druhá, při 500km kolena + laďáky bez barvy . Reklamace? Koupil jste si Jawu, tak co chcete?

První dojmy - V té době se zdálo, že táhne, dneska má ten výkon kdejaká 125. Pří první jízdě a první výměně svíčky ledová sprcha- ty vo.e, je to nový, budu to tři roky splácet a se.e se to víc, než ta poslední jeb.a.

Motorku bych doporučil pro - Pro kutila, co má radost z toho, že se v tom furt hrabe.

Byla to v té době jediná možnost nové mašiny, kterou šlo ufinancovat. Spolehlivost bídná, motor na dnešní měřítka nic moc. Brzdy, to je to jediný, co bylo fakt dobrý, když si to na STK borec rozjel a ve stoje vzal za přední, málem padnul. Podvozek bída, dost se kroutí, holt je to všechno konstrukčně starý . Byla sice první a zároveň poslední nová, ale jsem rád, že jsem se jí zbavil. Zase na druhou stranu, v roce 2000 když začínal internet pronikat do českých domácností, jsme na ní odjeli první Jawajízdu domluvenou přes Jawamanii na Slovensko do Tater, bylo hnusně, takže jelo opravdu jen tvrdé jádro.
jawa

Milan1963
Milan1963 napsal 01.09.15 v 12:43 10b.

Nová a hned špatná ? Docela se divím. Taky jsem ji měl, ještě o pár let novější, prodal jsem ji s 13000 kilometry mnou osobně naježděnými a to bez jediné závady. Snad i ta tvoje dodnes dobř e slouží.