Kawasaki ER 5 (1997)

Vlastník Kartáček77
Vloženo 28.8.2015
Aktualizováno 28.8.2015

Pro nováčka jako jsem já naprosto ideální

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Motorku jsem koupil od firmy Mototrade, která sídlí v Čihalíně kousek od Třebíče a mohu všem vřele doporučit - naprosto profesionální jednání.

První dojmy - Po zkušební jízdě jsem myslel, že to nebude ono, ale byly to zbytečné obavy, které navíc pramenily z toho, že to byla má první samostatná jízda na motorce.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky naprosto ideální.

Dlouhou dobu jsem jezdil na skútru, ale preferoval jsem delší cesty než popojíždění po městě kam je skútr primárně určen. A protože delší cesty na skútru nejsou vůbec pohodlné tak jsem začal pokukovat po nějaké motorce, s kterou bych se mohl na své cesty po ČR vydávat a také se za jízdy kochat krajinou.
Rozhodování zda do toho jít či nikoliv mi trvalo skoro rok, ale začátkem tohoto léta jsem se konečně zapsal opět do autoškoly a v polovině srpna jsem se stal držitelem řidičského oprávnění skupiny A.
Jakožto začátečník jsem si vybral menší, ale velmi lehce ovladatelnou motorku, s kterou si v pohodě jedu 100 Km, ale když na to přijde může i zrychlit (zatím jsem jí vyhnal na 120 km). Navíc jsem na ní také jezdil v autoškole, takže jsem věděl do čeho jdu.
Samotnou kapitolou bylo převézt motorku z Třebíče do Prahy což ve finále představovalo 3,5 hodiny jízdy a cca 180 Km (byla to má první jízda a jel jsem po vedlejších cestách). Musím ovšem říct, že přibližně po hodině jízdy jsem se dostal do pohody a zbytek cesty jsem si užíval přesně tak jak jsem si představoval, protože motorka šlapala jak hodinky.
Závěrem velký dík Karlosovi a Kydovi za podporu, protože bez nich bych do motorky asi nikdy nešel což by byla děsná škoda.

raser
raser napsal 04.09.15 v 16:09 9b.

ER 5, kdysi jsem o ní taky uvažoval...ať slouží

CharlitoCZ
CharlitoCZ napsal 30.08.15 v 16:42 10b.

Tak ať slouží

PetrIII
PetrIII napsal 28.08.15 v 17:38 10b.

Jen tak dál, radost je radost