Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník Majky42
Vloženo 27.8.2015
Aktualizováno 27.8.2015

Moje první motorka, rozhodně jsem jako první chtěl staršího naháče na vyškolení a myslim že to mi Hornet ´03 umožní :)

Motorka koupena od FIRMA:Moto-GP (Kutná Hora)

První dojmy - Vzhledem k nepřítomnosti plexi hodně fouka (na 130 už se vzpřímeně moc sedět nedá)jinak ovladatelnost je vážně bezproblémová a a na to že jsem na ní najezidl svoje provní kilometry bez instruktora to šlo vážně dobře :)

Motorku bych doporučil pro - myslím že začátečníci s ní nebudou mít problémy, při otáčkách do 5-ti tisíc je to klidná motorka, ale výš už to začíná být zajímavý :)

Vzhledem k tomu že jsem mam papíry teprve čerstvě se mi hornetem sžívalo docela rychle, hledal jsme něco s nižším sedlem a i tak bych potřeboval tak o 1-2 centimetry nižší sedlo, ale zvyk nul jsem si. Bez plexi na ní opravdu hodně fouka na druhou stranu s plexu už hornet není tak pěkný, můj kousek měl rozhozený karbec ale to právě nechávám seřídit, trochu mě děsí že občas nefunguje ukazatel rychlosti (po zatroubení se často rozeběhne, takže něco v elektrice) další úkol na zimu, potom je potřeba pořídit padáky a závažíčka,a podle všeho i řetězovku, no bude to ještě legrace. :)