Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník Jenik_R1
Vloženo 21.8.2015
Aktualizováno 21.8.2015

Konečně něco co jsem hledal, už mě ty supersporty nebavili, věčně z toho bolely záda, nedalo se s tim pohodlně někam dál dojet, tento naháč je ideální na naše silnice.

První dojmy - Domu jsem ji vezl po vlastní ose pát set kilometrů, tak jsem si ji stihl alespoň trochu osahat a první dojmy úžasné, skvělé, dokonalé, motorka krásně sedí, výkon dostačující.

Doplňky na motorce - kryt chladiče, plexi štítek, zadní blatník, klín pod motorem v barvě, xenon, výfuky Two Brothers, zadní kufr Givi 55l, boční látkové kufry Givi, tankbag, čiré zadní světlo a blinkry, pancéřové hadice, Rizoma (páčky, řidítka, padáky, gripy, zrcátka, přepákování)

Na motorce mám najeto zhruba 1000 kilometrů a zkušenosti stále bezvadné, do zatáček jde sama, drží krásně, dá se s ní pohodlně jet i ve dvou. K motorce mám všemožné kufry, tak se dá vyjel i někam dál. Opravdu mě překvapila sou pohodlností, po GSXR musím říct, že se na ní jezdí parádně, měřím necelých 190 cm a sedí mi akorát.

tomsson
tomsson napsal 24.12.15 v 15:22 10b.

vypadá luxusně-ten klín dotváři dojem-v té rudé metalíze vypadá fajn. At Ti jezdí.

Jenik_R1
Jenik_R1 napsal 24.08.15 v 14:18

tak tak děkuji

Lyer
Lyer napsal 22.08.15 v 22:33

Hele moje motorka Tak at ti slouží

findejs1310
findejs1310 napsal 21.08.15 v 16:58