Suzuki GSX-R 600 (2008)

Vlastník ColeTrickle
Vloženo 10.8.2015
Aktualizováno 10.8.2015

Chtěl jsem vždycky silniční motorku a dlouho ji neměl, teď už ji mám - černobílou krásku "Kim" ;)

První dojmy - Má intuitivní ovládání, hned mi padla do ruky, je pohodlná, stabilní a živá. Jde s ní jet i ve městě či po zastrčených silničkách, prostě jen tak se projet, žádná krev - tu ale taky umí, zrychlení a manévrovatelnost nemá chybu.

Motorku bych doporučil pro - Je ideální pro ty, co mají v hlavě mozek i na silnici a chtějí se prostě projet, jak klidně, tak svižně.

Doplňky na motorce - Má padáky.

Asi láska na první pohled, jinak to nevidím - jak jsem uviděl její fotky, byla mojí favoritkou, Honda a Yamaha ve stejné kategorii neměly prostě to něco, co má jen tahle Suzuki, alespoň pro mě.
Koupil jsem jí celou v černém s laďákem, ale původní majitel mi ji prodal i s originálním výfukem, kvůli kterému se mi tolik líbila, takže teď řve méně (čti: zní kultivovaněji), ale spolu s novými bílými přelepy plastů, které jsem si pro ni navrhl, je přesně tak, jak jsem si ji přál, jak vzhledově, tak jízdními vlastnostmi. Měla najeto asi 21 tis. km, takže akorát.

Nejsem trhač asfaltu, takové potřeby na místních silnicích a dálnicích nemám, chci se prostě projet tak, jak to jde jen na motorce a "Kim" mi to umožňuje. Pečuje mi o ni skvělý mechanik, a tak mě dosud odměňuje bezvadným chodem. Spotřeba je nádrž na 150 až 200 km +/- dle jízdy, což není ani úplně hodně ani úplně málo, ale tak nebo tak, kus cesty mě sveze než musím znovu natankovat a zadek z ní rozhodně nebolí.
O brzdách každý všude psal, že nic moc - asi takhle: pokud se smíříte s tím, že na silnici musíte myslet i za druhé, tak prostě jedete a brzdíte tak, jak to mašina umožňuje a jak je potřeba, takže jezdím a brzdím jak potřebuji a brzdy fungují bezvadně.
V úložném prostoru toho moc nepobere, ale mapa, klíče od domu a peněženka se tam vejdou - kdo potřebuje víc, doporučuji motobatoh anebo naditou kreditku.
Vyhovuje jí pomalé město s křižovatkami i zapadlé prudce se klikatící silničky, kdy ovladatelnost, přizpůsobíte-li jízdu vozovce a jejímu stavu, zůstává vynikající. Také jí ale, už z podstaty jejího "R" v názvu, sedí rovné úseky dálnice či pěkné vlnící se silnice, kde jde jet svižně a k předjetí stačí opravdu málo - umí to rozhodně rozbalit, je-li potřeba.

context
context napsal 16.10.15 v 17:58 10b.

krásná sůza přeji hodně najetých km bez nehod a ať to líta

Hyundai napsal 18.08.15 v 21:45

cus napis mi svoje cislo potrebuji aby si mi zmeril presne delku zavitu u pedalu nozni brzdy poslu kafco Jirka 733 180 737

Hyundai napsal 13.08.15 v 22:07

Ahoj supr motka kdyz budes neco shanet nebo potrebovat ozvi se Udelej si nekdy vylet do Mikulasovic mej se Jirka Dvorak 733 180 737

Hyundai
Hyundai napsal 13.08.15 v 22:06 10b.

Petta
Petta napsal 11.08.15 v 09:22 10b.

Pro mě je to pořád jeden z nejhezčích sportů..