Honda CBR 600RR (2006)

Vlastník p.a.t.r.i.k.7
Vloženo 7.8.2015
Aktualizováno 4.11.2017

Vloženo: 09.10.2016, Uskutečněno: 09.10.2016, Zhlédnuto: 9x

Jako poslední ježdění sezóny se mi podařila premiéra na Slovakiaringu.Sice jen jeden den,ale bral jsem to jako poznání tratě do příštího roku.První jízda hrozná,bloudil jsem tam,totálně ztracen ve stopě,teda mimo stopu...ve čtvrté jízdě jsem zajel 2:27,v páté jezdil vyrovnané časy s maximem 2:27.146 a v šesté už jsem se jen kochal,protože s koncem sezóny jsem tak nějak sral na fyzičku.Trať se mi ale zalíbila,hrizonty jsou masakr,rychlé zatáčky taky..bude to chtít hodně treninku na chycení správné stopy,ale půjde to...docela mi vadilo že jsem stále periferně viděl motorky v jiných častech okruhu,jak je to celé na malé ploše...ale na to se dá zvyknout...
ukázka projetí jednoho kola-

• 27.9.2017 - Most/Raceczeh

Poslední závod mojí druhé sezóny na dromech.Počasí nám dovolilo jen jednu kvalifikaci na suchu,ale i tak jsem si vylepšil osobák. Na startovní listinu,kde jsem startoval ze šestého místa se hezky dívalo. Start se mi pove

Vloženo: 06.10.2017
    Uskutečněno: 06.10.2017
  • 23.-24.8.2017 - Brno/Raceczech

Poslední letošní Brno je už nějaký ten den minulost. Super počasí,super atmosféra..našlapaný rošt...přijela i početná podpora a to vždy potěší. Letos jsem si stanovil,že chci 2:18...první den se povedlo 2:17.5..nejsem s

Vloženo: 02.09.2017
    Uskutečněno: 02.09.2017
  • 10.-11.8.2017 - Silesiaring/Wildmotors.

tropické teploty a do toho celkem technicky náročnej okruh..no,né moc dobrá kombinace,ale přežil jsem :-DD První den jsem zakončíl teorií a následnou jízdou s Márou Červeným,po jízdě další rozbor..hroznej pohodář a nij

Vloženo: 18.08.2017
    Uskutečněno: 18.08.2017