Honda CBR 600RR (2006)

Aktualizováno 4.11.2017

Deník motorky
Nalezeno 29 záznamů

• 27.9.2017 - Most/Raceczeh

Poslední závod mojí druhé sezóny na dromech.Počasí nám dovolilo jen jednu kvalifikaci na suchu,ale i tak jsem si vylepšil osobák. Na startovní listinu,kde jsem startoval ze šestého místa se hezky dívalo. Start se mi pove

Vloženo: 06.10.2017
    Uskutečněno: 06.10.2017
  • 23.-24.8.2017 - Brno/Raceczech

Poslední letošní Brno je už nějaký ten den minulost. Super počasí,super atmosféra..našlapaný rošt...přijela i početná podpora a to vždy potěší. Letos jsem si stanovil,že chci 2:18...první den se povedlo 2:17.5..nejsem s

Vloženo: 02.09.2017
    Uskutečněno: 02.09.2017
  • 10.-11.8.2017 - Silesiaring/Wildmotors.

tropické teploty a do toho celkem technicky náročnej okruh..no,né moc dobrá kombinace,ale přežil jsem :-DD První den jsem zakončíl teorií a následnou jízdou s Márou Červeným,po jízdě další rozbor..hroznej pohodář a nij

Vloženo: 18.08.2017
    Uskutečněno: 18.08.2017
  • 3.-5.7. 2017 - Brno/Raceczech

od tří dnu v Brně jsem si toho sliboval hodně..zvlášť když vyšlo počasí..ale úplně spokojenej nejsem. První den jsem jezdil v B1..hned čas 2:20..říkám si,to je super začátek,začít tam,kde jsem posledně skončil.Tak jsem s

Vloženo: 12.07.2017
    Uskutečněno: 12.07.2017
  • 29.-30.5. - Most/Raceczech

Konečně letos vyšlo počasí.Možná až moc..vedro bylo na zdechnutí,ale fyzická příprava se vyplatila a nezdechnul sem :-DD taky jsem polykal litry jonťáku od raceczechu,co je k dizpozici zdarma :D první den bylo víc motor

Vloženo: 06.06.2017
    Uskutečněno: 06.06.2017
  • Spojka

nové pružiny+lamely

Vloženo: 02.06.2017
    Uskutečněno: 02.06.2017
  • 8.-9.5. - Brno/Raceczech

Emoce jsou pryč,tak mužu napsat jak se první letošní Brno povedlo. Kdo tam byl,tak ví,že první den krásně..ale na závodní den ochlazení a do asi 11 mokrá trať. Nemělo ale smysl vyjet na mokrých,předpověď hlásila,že už pr

Vloženo: 17.05.2017
    Uskutečněno: 17.05.2017
  • 17.4. - Most/Raceczech

Tak,první akce je za náma..říkal sem si,jak počasí stálo za hovno,ale jelikož další dny i sněžilo...můžeme být rádi :-DD V noci a ráno chcalo..tak jsme jezdili kvalifikaci na mokru,při asi 7 stupních..postupem času jse

Vloženo: 21.04.2017
    Uskutečněno: 17.04.2017
  • velký servis

sezóna se blíži a CBR je po servise v plné síle..v plné parádě se říct moc nedá :D Byl motor venku,kvůli kontrole převodovky,protože jsem měl podezření,ale tam bylo vše v cajku..bohužel odešel antihop,takže vyměněn kvůli

Vloženo: 26.01.2017
    Uskutečněno: 26.01.2017
  • plán na další sezónu

v roce 2017 pojedu opět komplet s Raceczechem...ale stejně jako letos bych určitě chtěl dát ještě navíc Slovakiaring..teď se vrhnu na přípravu motorky i sebe,ať jdu zlepšení naproti :-DD

Vloženo: 11.12.2016
    Uskutečněno: 11.12.2016
  • 30.9.2016 - Slovakiaring/Wild motors

Jako poslední ježdění sezóny se mi podařila premiéra na Slovakiaringu.Sice jen jeden den,ale bral jsem to jako poznání tratě do příštího roku.První jízda hrozná,bloudil jsem tam,totálně ztracen ve stopě,teda mimo stopu..

Vloženo: 09.10.2016
    Uskutečněno: 09.10.2016
  • 14.-15.9. - Most/Raceczech

Poslední akce sezóny s Raceczechem padla na Most.Začala pro mě celkem dobře,hned druhý trénink osobák vylepšen na 1:51.331...říkal jsem si,super,mám ještě celý den a další den na to se dostat pod 50..bohužel jsem vypadl

Vloženo: 25.09.2016
    Uskutečněno: 25.09.2016
  • 10.8. Brno/Raceczech

Brno mi letos nepřeje,nejdřív dva dny v prdeli kvůli pádu,pak tři dny ježdění,co vyšly a teď den v dešti...no pral jsem se s tím statečně,ale ostudně :-D První velké ježdění na mokru,měl jsem z toho až moc velký respekt

Vloženo: 15.08.2016
    Uskutečněno: 15.08.2016
  • 28.7. - Most/Raceczech

CBR zaslouží pochvalu,první akce,kde vše drželo na svém místě a šlapala jak hodinky.I když ježdění klasicky Mostecké...v první kvaldě dvě červené vlajky..odjeté tři kola jen..druhá skončila taky dřív...třetí už celá..pot

Vloženo: 03.08.2016
    Uskutečněno: 03.08.2016
  • 4.-5.7. Brno/Raceczech

pro mě vlastně první pořádné ježdění v Brně letos..po pádu hned na začátku první akce v květnu..po trápení v trenincích,kdy sem se nedokázal pořádně na motorce hýbat,i dvakrát upadlé řadičce,to stejně byla super akce..op

Vloženo: 18.07.2016
    Uskutečněno: 05.07.2016
  • servis zadního tlumiče Ohlins

u MJ motosport,Martina Janouška..super přístup..doporučuju (y) ..dovezl jsem mu ho do Brna..rovnou se podíval na závody Dafitu...za pár dní poslal poštou zpět jako nový

Vloženo: 22.06.2016
    Uskutečněno: 22.06.2016
  • 1.-2.6. Most/Raceczech

Po Brně další akce,na kterou jsem se moc těšil,bohužel opět smolná,i když nakonec jsem si závod užil a vše dobře dopadlo..první den zkrácený program, v plánu tři jízdy..z toho dvě ukončené dřív,kvůli pádům,takže nic moc

Vloženo: 07.06.2016
    Uskutečněno: 07.06.2016
  • opraveno

Pár dní před akcí v Mostě se mi podařilo dát strojovnu do kupy.i když to vypadalo dost hrozivě..nakonec bylo potřeba koupit jen plynové lanko a nový plyn Domino...páčky vydržely...řídítka obě ulomené,ale měl jsem náhradn

Vloženo: 28.05.2016
    Uskutečněno: 28.05.2016
  • 11.5. - Brno/Raceczech

dvoudenní akce a já to hned v první jízdě a asi ve čtvrtém kole rozložil..jediné pozitivum bylo,že jsem hned v prvním měřeném kole zajel své loňské maximum-2:24.8,takže prostor pro progres by tam do dalších jízd určitě b

Vloženo: 12.05.2016
    Uskutečněno: 12.05.2016
  • 18.4. Most/Raceczech

Tak to konečně vypuklo...natěšenost po zimě byla aspoň na chvíli ukojena...Poprvé jsem navštívil Most,stařičký tranzit zvládl cestu skvěle :D Okruh se mi hodně líbil,hodně bavil...v první rundě jsem se hrozně trápil,nové

Vloženo: 22.04.2016
    Uskutečněno: 22.04.2016
  • Připraveni se bavit

Konečně mám hotovo..byla to práce,byly to prachy..byly to nervy...ale jsem rád,že sem si tím prošel,zkusil si nové věci...shrnutí,co vše jsem dělal...sprovoznění ventilátoru výměnou relátka,výměna křivých spodních brýlí,

Vloženo: 11.04.2016
    Uskutečněno: 11.04.2016
  • GPS laptimer

Značkové gps laptimery stojí celkem ranec..našel jsem na ebay z Ameriky za slušnou cenu oproti jiným..ozkoušen zatím v autě a funguje jak má...má tři funkce-sprinty,trasu z bodu A do B a pro mě to nejdůležitější,klasicky

Vloženo: 22.02.2016
    Uskutečněno: 22.02.2016
  • radiální brzdová pumpa Accossato

Originál už netěsnila jak by měla..místo repasu jsem se rozhodl pro accossato PRS,je nastavitelná na 19x17,19x18 a 19x19..chod páčky je úplně jinej než origo..zabírá prakticky hned..už se těším až ji vyzkouším...i když p

Vloženo: 05.02.2016
    Uskutečněno: 05.02.2016
  • rychlořazení shifting controll

o řychlořazení jsem nijak neuvažoval,nechtělo se mi investovat,když začínám..na motorce je power commander 3 a já se dozvěděl,že tím pádem stačí dokoupit jen čidlo...to,už není extra pálka,tak jsem koupil od shifting con

Vloženo: 17.01.2016
    Uskutečněno: 17.01.2016
  • Kevlar-karbonovy kryty motoru

s pádem se musí počítat,tak je potřeba se snažit aspoň předejít větším škodám :-DD

Vloženo: 17.01.2016
    Uskutečněno: 17.01.2016
  • oprava+lak kapot a servis

Kapoty byly v dost hrozném stavu,nové nejsou nejlevnější,tak jsem je opravil a rovnou nastříkal...další důvod,proč jsem to dělal byl ten,že mi přišlo nevhod jezdit v barvách Simoncelliho...když už to bylo odstrojené,tak

Vloženo: 04.12.2015
    Uskutečněno: 04.12.2015
  • Výměna spodních brýlí

jelikož spodní brýle byly do vrtule,řízení křívé,tak sem si řekl,že by nebylo od věcí to na sezónu dát dopořádku :-DD ..tím pádem očekávám zlepšení o několik sekund :-D

Vloženo: 24.11.2015
    Uskutečněno: 24.11.2015
  • Brno

Konečně Brno..i s prvním kačerem https://www.youtube.com/watch?v=NByGcQepF00 https://www.youtube.com/watch?v=nAScu4ebfM8

Vloženo: 21.08.2015
    Uskutečněno: 21.08.2015
  • testovačka ve Vysokém Mýtě

https://youtu.be/fi7rS_NluEQ Měl jsem z toho strach? Jako prase! Ale zvládli jsme to,celkem jsme si sedli..je pár věcí co ještě budou chtít chvilku,ale kolena litaly na všechny strany,takže se těším do Brna,kam tenhl

Vloženo: 11.08.2015
    Uskutečněno: 11.08.2015