Honda CBR 900RR Fireblade (1995)

Vlastník rapos
Vloženo 26.7.2015
Aktualizováno 2.11.2015

Koupil jsme před pár dny, jen tak pro srandu :). Původně jsme chtěl GSXR 1100 z osmaosmdesátého, ale nic kloudného jsem nesehnal.

První dojmy - No tak jedenácttka to není :). Když se ale pořádně rozohní, tak celkem i jede. Do zatáček padá hezky, drží stopu a je taková veselá a hravá. Moc jsme toho zatím spolu nenajeli, ale myslím, že mě bude bavit.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho komu se líbí

Doplňky na motorce - Hlavní doplněk je můj roztomilej baťůžek :)
9.2015 zpevněna podsedlovka a kompletně okufrována, zavazadlový prostor cca 150litrů, 10 dní jsem v ní bydlel a dobrý :).

Původně jsme chtěl GSXR 1100 ideálně z osmaosmdesátého, ale nic kloudného jsem nesehnal. pak jsem si řek, že se srovnám i s mladší a třeba i se 750kou, kterých u nás pár jezdí. Bohužel prodejci (většinou překupníci, kteří o motorce nic nevědí) se buď snažili něco zatajit, nebo byly tajemní jako hrad v karpatech ohledně stavu motorky a po té, co jsem si jedno krásně nalakovaný GSXR rozebral, zkontroloval, změřil tlaky a zjistil, že je to bohužel jen nově nalakovanej totální vrak od předu až do zadu, vypadalo to, že budu místo ježdění na motorce jezdit a dělat diagnostiky zdarma po celé čr, než něco slušného seženu. Navíc výběr toho co jsem chtěl je zoufale malý, takže jsem nakonec rozšířil okruh pátrání no a Fároš, byl hned další na řadě. Tohle byl první co jsem se na něj jel podívat. Prodejce nasadil cenu o dost vyšší, než ostatní a tak jsem si říkal, že to třeba bude trochu ve slušném stavu. No zázrak to nebyl, ale představa další rozborky někde u někoho v tom vedru mě nelákala a závady které na ní byly jsou buď v latentním stavu, nebo si je umím sám opravit. Dohoda byla rozumná a po razantním snížení ceny jsem ji vzal, s tím, že apsoň po důkladné rozborce a změření tlaků vím jak na tom holka je a časem když se mi zalíbí si ji třeba poladím. A hlavně, manželce padla do oka, tak u nás asi chvíli zůstane ;).

16.10.2015 Tak už jsme se trochu seznámili 2500km. Trochu jsem z ní udělal cesťáka :) a vzal ji Rakousko, Slovinsko Itálie a oběma se nám to líbilo, takže zatím dobrý :)

smartin1
smartin1 napsal 21.10.16 v 14:01 10b.

Starej dobrej podstivej mechanickej Fároš 10sítka je tam

waldmann
waldmann napsal 16.09.15 v 09:31

Krásné mašiny, obě dvě... Tak ať to šlape, jak má...