TMEC Betka (2004)

Vlastník Bailien
Vloženo 21.7.2015
Aktualizováno 24.2.2020

Úžasný stroj pro někoho, kdo chce jen občasné výlety do okolí. :D

První dojmy - Úžasný stroj pro někoho, kdo chce jen občasné výlety do okolí. :D Padla do ruky ihned. Nejkrásnější je na ní ten její zvuk co vydává. Rozhodne lepší než kdejaká sekačka na trávu co jezdí kolem. Na naučení fajn a občasné výletu do okolí super.

Motorku bych doporučil pro - Tuhle moji Betulku mohu doporučit pro cestování do práce a zpět a krátké výlety nejlépe ve dvou. :D Dá se s ní užít i romantika. :D

Ideální pro začátečníka, který se chce naučit řídit. Betka hned padne do ruky a nemají s tím problémy ani lidi menšího vzrůstu jako já. Chtěl jsem napřed ZIPP PRO 50, ale po pár zkouškách jsem zjistil, ze je to drobátko vysoké a nedosáhnu na zem, tak jsem to vzdal, ale pak mi padla do oka Betka a po prvním svezení jsem věděl, že je to stroj ušitý akorát na moji malou postavu. Na občasné výlety za koupáním a navštívit blízké a známe je to super. Jen člověk musí počítat s tím že to není žádné žihadlo a nepojede to hned ze startu jak super sport. Motor táhne hned na jedničku a rychlost řazení je na takového prcka solidní. Jen je malinko problém s nožní pákou na zadní brzdu, ale to se dá vyřešit DODO úpravami. Jinak spokojenost veliká. Můžu doporučit všem co nepotřebují zvedat ego hned ze starku nějakou sekačkou na trávu. :D

Bailien
Bailien napsal 17.08.15 v 13:33