Triumph Tiger 1200 XC (2015)

Vlastník Krab007
Vloženo 17.7.2015
Aktualizováno 17.7.2015

Moje druhé moto. V podstatě se přiblížilo ideálu. první byl Suzuki V-Strom650. Nové je evoluce...

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany)

První dojmy - Motor s dostatečnou výkonovou rezervou, bez údržbový stroj, neztrácí ani kapku oleje, kardan nahrazuje starost o řetěz. Po 10tis. kilometrech absolutní spokojenost.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, rozšíření pohotovostního stojanu, plotna na zavazadla,nosiče Alu kufrů atd.

Myslím, že motorka je vyvíjena jako přímá konkurence BMW GS.na rozdíl od německého oponenta je vybavena zcela jinou koncepcí motoru a podvozku. Motor německého konkurenta převyšuje s podvozkem je to horší. Pro mě byla rozhodující také cena a ta je o cca 100 tis nižší. Po najetí cca 10tis Km jsem více než spokojen. První sada pneumatik je už na asfaltě, takže začínám experimentovat. V srpnu 2015 mě čeká cesta do Rumunska a přilehlých zemí všechny druhy povrchů takže se těším a budu reportovat.

sasos69
sasos69 napsal 02.05.20 v 15:48 10b.

bibrman
bibrman napsal 30.03.20 v 11:40 10b.

wsbk
wsbk napsal 22.07.15 v 12:42 10b.

ivulino
ivulino napsal 17.07.15 v 07:45 10b.

Nedávno jsem na tom absolvoval předváděcí jízdu u dealera v Olomouci. Moooc se mi to líbilo a myslím ,že přes zimu udělám akci "kulový blesk" Máš pravdu, německý konkurent je taky dobrý , ale neskutečně předražený. Triumph se mi zda trochu horší v dílenském zpracování ,ale vzhledem k nižší cenně o 100.tis. mi to nevadí.