Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník VRNK
Vloženo 25.6.2015
Aktualizováno 19.7.2015

Koupila jsem ji od svého kamaráda, který na nic nenajezdil vůbec nic. Tím chci říct že to byl hodně dobrý kup a jsem velmi spokojená. Prvně jsem říkala že naháče nechci ale když jsem viděla tohle tak jsem si řekla že musí být moje!

První dojmy - První dojem neskutečný. Hned jsme si sedly a myslím že bych neměnila.

Motorku bych doporučil pro - Myslím že je hodně vhodný pro slečny, lidi menšího vzrůstu.

Doplňky na motorce - Výfukový systém G.P.R Exhaust system
Zrcátka a závaží řídítek Barracuda

Myslím že motorka reaguje na všechno, co po ní chci.
Na motorce už mám skoro 3000 km za sebou a to bez problému. Motor šlape jak má, jiné brzy než Brembo bych nechtěla. TOP! Co se týče ovladatelnosti pro mě jako slečnu je super.
V městě si pískám protože bych v a ani na ničem jiném do města nevyjela! Hodně jsem četla že je motorka nepohodlná. Ale nemůžu to potvrdit. Možná je to mou výškou (165cm) a jsem úplně v pohodě. I po dlouhé jízdě mě nic nebolí. Mám třeba i širší řídítka které některým nevyhovují ale mě to vyhovuje a to je hlavní.
Vytkla bych asi jedině úložný prostor (pod sedlem) kde mi sotva vleze lékárnička.
Tato motorka je dražší na servis to je samozřejmé a tak samo díly. Ale co bych pro tak úžasnou věc jako je ona neudělala!

Emmette
Emmette napsal 17.03.17 v 02:08 10b.

Pěkný stav, ještě je stále takový?

Syle
Syle napsal 13.03.16 v 20:17 10b.

Tuhle krásku jsem zvažoval ze stejných důvodů...taky jsem čahoun...nakonec jsem ale zvolil MT 07... ... takže s respektem a ať to jezdí...

Abroll
Abroll napsal 02.03.16 v 07:54 9b.

Vypadá skvěle. Taky jsem ji měl v hledáčku, ale nakonec Kawa Z750 byla jasná volba. Tak ať ti to fajně jezdí

zbyn
zbyn napsal 27.12.15 v 13:01

Moc pěkná motorka. V černé vypadá super. Dobře vypadá i to černé světlo s držáky. Určitě i super pojezdění.

Peter33
Peter33 napsal 10.12.15 v 12:25

Jak na to koukám, tak doufám, že nezačnu litovat že jsem koupil SV krásna mototrka!