Kawasaki KLE 500 (2003)

Vlastník Savage99
Vloženo 19.6.2015
Aktualizováno 29.9.2015

černo-modrá dvouválcová potvora s řidítkama, dvouma kolama a sedlem pro dva lidi. Zatím bez úprav, v parádní kondici.

BMW F 650: Kawa byla o X let mladší a za stejné peníze, navíc to že je to dvouval, a točí do 11 tisíc, dává větší možnosti stylů jízdy.

První dojmy - Od 6ti tisíc otáček za minutu je potřeba přemejšet o něco rychleji... moc pěkně ovladatelná, pohodlná na delší vyjíždky... jen to sedlo je potřeba upravit. Podvozek je měkčí, ale po dotlakování předních tlumičů snad nebude problém. Sedlo je měkké, po hodině je to dost znát, ale to není neřešitelný problém. Řidítka jsou široká, moc pěkně se to ovládá.

Doplňky na motorce - nic

od 9ti let mám aktivní zkušenosti s motorkou, v 11ti jsem začal dráždit Yamahu DT125ccm, na který jsem toho hodně zažil - blbnutí v lese, v polích, skákání na mezích a krátký ilegální výlety na silnici, páč motorka byla bez TP.
Vyzkoušel jsem několik jiných motorek, jak tereních, tak silničních.

Kawu 500 jsem zvolil z důvodu ceny, designu, motoru, konstrukce a moc pěknému technickému stavu. Potřebuju zkušenosti v provozu, kterých zatím moc není a tohle je podle mě ideální stroj... nic zběsilýho, a zároveň dobře ovladatelnýho a pohodlnýho.

Uvidíme jak se to bude vyvíjet...

ottas
ottas napsal 04.07.15 v 12:33 10b.

Dobrý,třeba se potkáme,v Občově teď makám a jezdím tam taky na KLE.

lukašenko.
lukašenko. napsal 29.06.15 v 20:19 10b.

Moc pěknej kousek, ať slouží