Yuki RS 125 (2008)

Vlastník Tom1999
Vloženo 16.6.2015
Aktualizováno 16.6.2015

Po simsonovi přijemná změna. Mám ji týden takže nemůžu psát slohovky.. až později

Yamaha YBR 125: důvod neuveden

První dojmy - Prvně když jsem na ni sedl tak jsem po rozjetí hledal stupačky, jsou dost vzadu :D no joo, v autoškole na Dragstaru tak se nemám čemu divit. Jinak svižná dobře ovladatelná, akorát trochu míň svítí.

Našel jsem inzerát tady na bazaru pár minut po vložení a neváhal jsem, za týden se jelo do Liberce (měli sme to daleko, bydlíme u slovenských hranic), a tímto skládám poctu babiččiné felicii že ujela 620km bez poruchy krom ztraceného víčka nádrže, no to je na delší povídání :D...Říkají "kdo má yuki šuká kluky" a sami mají fichtly no.. co už. Je to čína, šel jsem do ní a jsem rád za to, motor suzuki marauder tak snad vydrží. Má najeto 11690km, po prvním majiteli který se o ni staral, má jednu vadu.. prasklou levou zadní stupačku. To se časem vyřeší.. dneska asi vše, až budeme mít najeto spolu víc tak něco připíšu. :)

Pivan252
Pivan252 napsal 10.09.23 v 21:06

Pivan252
Pivan252 napsal 10.09.23 v 21:06 10b.

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:42 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.06.15 v 16:08 10b.