Honda VFR 800 (2007)

Vlastník JiřikSP1
Vloženo 15.6.2015
Aktualizováno 28.2.2019

Sportovně silniční motorka pro všechny co chtějí cestovat na sportovním stroji.

První dojmy - Nádherná barva, vynikající stav, jako každá Honda skvěle padnoucí do ruky. Najeto neuvěřitelných 14800km (prověřených). Dlouho jsem ji sháněl, původ ČR, TOP stav, bez jakýchkoliv úprav, vše v původním stavu jak když vyjede z fabriky.

VFR je motorka , která v sobě spojuje vlastnosti jak sportovní tak cestovní, obojího je tak na půl, někomu to může vadit mě to zatím naprosto vyhovuje. Všemi diskutovaný VTEC je dle mého názoru v pohodě, po pár kilometrech si na něj člověk zvykne a nic tak tragickýho jak někteří píšou to vůbec není, ba naopak je super, že motor nemá lineární až nudný průběh. V momentě kdy sepne tak se zvuk motoru změní a vypálí vpřed. Podvozkově je v pohodě, pohodlí oproti supersportu nesrovnatelné a baťůžek ji miluje Zatím ji mám necelé dva měsíce takže nebudu moc hodnotit, časem doplním.

mis_001
mis_001 napsal 25.05.18 v 09:10 10b.

Máš ji Pěknou, kamaráde, fakt že jo Když to teď po sobě čtu, vypadá to fakt divně "máš ji pěknou". No, ale je to fakt Hlavně, při Tvé pěčlivosti, takhle ještě hodně dlouho vydrží!

Hanys22
Hanys22 napsal 17.12.16 v 14:14 10b.

Kraska za 10b

JohnyVtec
JohnyVtec napsal 10.07.15 v 10:27 10b.

Dávám 10 bodu jelikož mám tu samou

Vlnič
Vlnič napsal 15.06.15 v 12:57 10b.

gratuluju ke krásný motorce a ojedinělému původu, který se cení