Kawasaki Versys 650 (2015)

Vlastník Zizkin
Vloženo 7.6.2015
Aktualizováno 7.6.2015

Moje první "velká" motorka.

Ideální pro začátečníky a vyšší osoby. Jednoduché ovládání.
-=neuvěřitelná=-

Motorka koupena od FIRMA:Mototech (Kosmonosy) - S prodejcem naprostá spokojenost.
Veliká ochota za všech situací, velmi vstřícní, neustále jsme byli v komunikaci, nemám žádné výhrady

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly kupodivu skvělé! + Velmi pohodlný posed, stabilita, ovladání stroje. - zatím pouze větrný štít (i když jej mám na nejvýš, stále na mě dost fouká při rychlostech nad 80km/h)

Motorku bych doporučil pro - pro osoby vyššího vrůstu. (údajně již od 180cm)

Doplňky na motorce - vyhřívané rukojeti, ukazatel zařazené rychlosti, zásuvka 12V, tankpad, chrániče rukojetí, držák na telefon

Pro výběr motorky jsem zavítal zde na fórum a poprosil zdejší kolektiv, co by mi doporučili pro mou "malou" 194cm postavu, nulové zkušenosti, rozumnou cenou a využití motorky pouze o víkendech na kochání krajinou + výlety.
Motorkáři mi doporučili tyto modely: V-Strom, Transalp a Versys... (Mým favoritem od mala je firma Kawasaki, i když jsem se k motorkám nikdy neměl.. Ale kdyby jednou moto, tak Kawasaki)
jak jsem již psal, jsem naprostý nováček a tak byly pro mne "bohužel" nejduležitější faktory pohodlí a design .
Popravdě, ihned na začátku jsem počítal s tím, že nemohu mít moc velké nároky, jelikož velkých a hlavně krásných motorek za dobrou cenu moc není a sporty jsou pro mne nesmysl.

No... když jsem na fotkách viděl Versyse, úplně jsem se zděsil, co mi to propána doporučujou... Vůbec se mi nelíbil a tak jsem od Kawi ihned upustil, protože nic podobně velkého nedělají. Takže jsem koukal na V-Stroma. - Jóo, dobrý, na výběr byli stejně jen 3 modely, takže nebylo moc z čeho vybírat.
...Jenže za chvíli mi bylo řečeno, že Kawa má letos v nabídce uplně nového Versyse, který je od starších verzí naprosto odlišný... A BINGO... Láska na první pohled.

Takže o motorce bylo jasno, teď jen najít prodejce.
Zde to bylo velmi rychlé, protože opravdu nejbližší a nejdostupnější od Liberce byla prodejna Moto-tech na kraji Mladé Boleslavy.

Po měsíci a kousek čekání jsem si dne 23.5.2015 jel pro mašinu.

Jakožto naprostého začátečníka, mne hned na úvod čekala obrovská výzva. -> Dojet po dálnici z Mladé Boleslavy až do Liberce! (na moto jsem nikdy neseděl, pouze před půl rokem v autoškole)
Před nájezdem na dálnici jsem si dal malé kolečko v Kosmonosích k benzínce. Šlo to kupodivu dobře. Na dálnici jsem zjistil, že to nakonec vubec není tak hrozné a mašina jede skoro sama :) Jedinou nevýhodou byl fakt, že kvuli zajetí jsem mohl jet max 90km/h na 4tis otáček. Což "dle předpisů" není tragedie, jenže předpisy nepředpisy, kamiony s nálepkou max 80km/h mě předjížději o 106, tudíž jsem byl každou chvíli v "turbulenci" a to na mě dobrý dojem teda nedělalo :D
Dojel jsem ale celý! :)

Nyní na zajetí jezdím na v okolí Ještedu (na každou stranu) a projíždím všemi vesničkami :) Je to nádhera. Na moto jsem si velmi rychle zvyknul a baví mne to čím dál víc. Na to, jak je moto veliká, se naprosto perfektně ovládá.

Marv84
Marv84 napsal 25.07.17 v 15:25 10b.

speroure
speroure napsal 23.09.16 v 20:10 10b.

Design,univerzálnost Nádherné, jasných 10 b.

Tea108
Tea108 napsal 05.08.16 v 22:28 10b.

Našlapaný stroj, na jaře si ji taky pořídím.

Zizkin
Zizkin napsal 10.01.16 v 17:11

Děkuji :))

bang2000
bang2000 napsal 10.01.16 v 08:16 10b.

Super stroj