Honda CB 600F Hornet (2003)

Vlastník stanxxx
Vloženo 29.5.2015
Aktualizováno 29.5.2015

Prvni poradna motorka, na zacatky idealni.

První dojmy - Mrstna, lehka, hrava, na 600 dobrej zatah od spoda.

Motorku bych doporučil pro - zacatecnikum, na jezdeni po meste, pro prilezitostny cestovani, pro lidi co si radi uzijou mrstnou motorku a nepotrebujou kopu vykonu.

Doplňky na motorce - zrcatka, jinak serie

Na zacatek jsem nechtel nic divokyho. Hlavne, at to je spolehlivy. Hornet je idealni volba, rekl bych. Vse bylo tam, kde ma byt, rychle jsem se s motorkou szil. Vzhledove se mi taky moc libil.
Motor tahnul pekne odspoda, brzdy vic nez dostacujici, podvozek nebyl stavitelnej, ale na to moje zacatecnicky jezdeni uplne v pohode. Ovladatelnost na jednicku, krasne mrstna motorka. Pravdepodobne vinou 180 gumy vzadu a nizke vahy. Pro spolujezdce pohodlna. Spotreba 5-8l. Poruchy - nic zavaznyho, jenom vymena baterky a standartni servis (olej, filtr, retezovka, pneu).
Motorka se nejlip citi ve stredne rychlych/pomalejsich zatackach, manevrovani, jizda po meste.
Cestovat se da, sedlo je relativne velky a pohodlny.

Problemy:
Nekdy vyskakujici dvojka v zatahu pri vyssim kroutaku nebo pri ne uplne razantnim prerazeni z jednicky - slysel jsem, ze to je neduh tohoto modelu
Problemove startovani - nekdy byl problem ji natocit po dlouhym stani, nedej boze po zime:)

wsbk
wsbk napsal 29.05.15 v 13:34 10b.