Suzuki RM 125 (1985)

Vloženo 27.5.2015
Aktualizováno 27.5.2015

Replika vítězneho stroje gp1984 v čele s Rinaldim

První dojmy - Bohužel jsem na ní ještě nejel

Motorku bych doporučil pro - pro ty soudruhy který zkazili vývoj našich zetek, a 516 nebyla naprosto vubec tomuto stroji konkurenceschopná.. je to 8 kanál se spirálovitě vedenýma kanálama, sací klapky, přívěra ani nikasil ještě nebyl .. zadní tlumič je tímto systémem stlačovaný jak zezhora tak zespoda kde je uchycený ( v tom spočívá unikátnost) , bezkontakt samozdřejmostí.. slušně udělaný rám v místě krku :-)

Doplňky na motorce - žádné !! bude to origo veteránek

Jen ze zvědavosti, že si ji opravím na pole, a trat, doma jsem našel teprve číslo motoru a v domění že je to 89 jsem zjistil že je to 85 a ke všemu se všema origo plastmama, nepoškrábanejma, a rámem po komaxitu , dělala se verze s bubnem (mod.E) a s kotoučem (mod.f) - tu mám já, někdo dal špatný gufero na kliku a přisávalo to olej z převodovky, pán přidíral a myslel že to vyřeší posunutím jehly v karbíku z 516tky na 4 zářez.. píst po krajích ukapal.. naštestí to neodnesla nová ojnice.. jinak přední šavle už jsou po G.O. pod gumovýma prachovkama se skrývají ještě neopreny.. zadní fullfloater je na tom dost mizerně včetně tlumiče.. a koncovka výfuku je z nějaké 96tky .. jinak je vše původní postupně to renovuju dá to práci sehnat díly, u nás není nic