Suzuki RM 125 (2003)

Vlastník polda982
Vloženo 28.1.2013
Aktualizováno 22.2.2015

Chtěl jsem vždy silnici, ale jelikož mi nevyšel řidičák do konce roku 2012 a chtěl jsem jezdit co nejdřív, tak jsem se rozhodl pro cross a myslím, že jsem neudělal chybu

První dojmy - Když jsem ji viděl na fotkách, tak vypadala o hodně menší, ale když jsem si pak smluvil s prodejcem setkání, tak jsem hleděl, co to je za monstrum :D. A pak, když ji nastartoval a uslyšel jsem ten zvuk 2taktu, tak jsem věděl, že ji chci. Pak jsem se na ní projel a byl to super pocit :-)

Doplňky na motorce - Motohodiny

Vybíral jsem z modelů Yamaha YZ 125, HondaCRr 125, Suzuki RM 125 atd. Všechno to jsou 2takty, protože jsou sice na údržbu náročnější, ale výkonější. Suzuki RM 125 a Honda CR 125 se mi líbily nejvíc a jelikož byla Suza levnější a s lepší výbavou, tak jsem zvolil ji. Mám na ní komplet laděný výfuk se svody ProCircuit, který dává motorce vyšší výkon. Předchozí majitel říkal, že v serii má 38 koní, ale tato má díky výfuku a pár úpravám cca 43 koní. První oprava na sebe nedala dlouho čekat, přibližně 1-2 měsíce. Začala zdusávat a tak jsem ji dal ke známému a prý že tam zlobilo zapalování. Jinak motorka, pokud jede, tak jede jak drak. Jak se otevře přívěra, tak začíná ta pravá JÍZDA. Další zkušenosti napíšu po čase

Tákže na začátku sezóny 2013 jsem ji zadřel . 10 000,- odlehčilo mou peněženku a já zas létal na trati . Nedávno jsem kupoval new polepy, pro hustokrutopřísný vzhled a přes zimu snad kupím nějaké lepší pryže, z těch mojích špunťáků sů už spíše slicky .

Lubos92
Lubos92 napsal 30.01.14 v 21:59

Pěkná .

istonbike
istonbike napsal 28.01.13 v 17:35 10b.

Parádní lehoučká a dobře ovladatelná dváca od Sůzi taky bych jí bral dávám 10b s přáním super zábavy v sedle i stupačkách

polda982
polda982 napsal 28.01.13 v 17:22

Můžu jenom doporučit, je to super na vyřádění

TC-Def
TC-Def napsal 28.01.13 v 17:21 10b.

Pěkná, ať slouží taky si časem přikoupím k silnici nějakou crosinku do lesíka :)