KTM 1290 Super Adventure (2018)

Vlastník Joshuax
Vloženo 10.5.2023
Aktualizováno 11.5.2023

Prvni sezona za nami, dalsi pred nami

Vloženo: 21.02.2024, Uskutečněno: 21.02.2024, Zhlédnuto: 37x

Tak jsem ani nestihl k masine nic ten minuly rok napsat :) Vice jsem jezdil, nez kdyz driv. Jasne, porad to nebyl zadny zahranicni motovylet, ale vylety na cely den byly i tak fajn. Preci jenom to byla spis seznamovaci sezona, do toho jeste absolvovana 30 000km kontrola v pulce, takze trosku hloupe nacasovana, tak mela masina dva vetsi servisy v jedne sezone, jeden u puvodniho majitele pred prodejem a druhy pak v pulce leta.
Celkove jsem s masinou spokojeny. Tech vibraci je sice docela dost, ale nektere drobne upravy tomu dost pomohly. Opet se ukazuje, ze ekokurvitka, dokazi motorku dost pozlobit, pak se tomu nechce moc ze spodnich otacek a trese se jak drahej pes, ale ted uz je to rekneme v pohode.neco slo odstranit, na neco si zclovek zvykne.
To rozlozeni vahy je znat, teziste docela vysoko, pod zadkem primotop, ale stejne se mi na tom zatim jezdi nejlepe, nez na jakekoliv jine motorce, co jsem kdy mel moznost zkusit. Ono tech 190cm a 100kg proste potrebuje svuj prostor a cestovni endura jsou neco, co mi to konecne nabidlo tak, jak potrebuju. Takze za me urcite spokiojenost. Docela me zajima, jak je na tom ten novejsi model, jestli se jizdni vlastnosti zmenily k lepsimu, nebo nikoliv. No uvidime, treba se casem nekde zadari pujcit.
Stejne tak bych chtel zkusit neco dalsiho, jakoze velyho Triumpha, nebo Multistradu V4S, ale to uz je i vzhledem k cene spis vlhky sen :D