Triumph Street Triple (2015)

Vlastník Blueskye
Vloženo 7.1.2022
Aktualizováno 10.1.2022

Vloženo: 08.08.2022, Uskutečněno: 05.08.2022, Stav tachometru: 31873 km, Zhlédnuto: 18x

Hurá akce - na otočku do Rakouska.
Ubytko ve Filzmoos, pátek cesta ve vedru 452 km, v sobotu zas pro změnu zhoršení počasí, dopo půjčujeme za 29 EUR na půl dne elektrokola a super výlet po okolí. To, co bychom pěšky šli celý den, jsme stihli za 2 hodinky. Odpo sedáme na moto a hurá na Hallstadt, bohužel, předpověď se vyplní a prší. Z Five fingers nevidíme ani ň, ale byli jsme tam
Domácí nám večer vezmou boty a usuší je, musím jim dát kladné hodnocení.
V neděli v 8 hod odjezd přes Traunsee, ve Steyr nás čeká banda a jedeme domů krásnými zatáčkami, 500 km
Celkem najeto 1100 km za tři dny po super cestách.

Guga (72) napsal 09.08.2022 v 19:00

Hezky pěkně vy

• Moldavsko až do Oděsy

Letošní 8 denní trip, cíl Moldavsko, Podněstří a nakonec Oděsa. Škoda, že nemám záznamové zařízení na přilbě, a tak nemám zdokumentované obrazy za jízdy, to by člověk pořád jen zastavoval. Moldavské hlavní město Kišině

Typ: Dovolená
    Vloženo: 20.05.2024
    Uskutečněno: 11.05.2024
  • Melk

Po podzimním výletu kdy jsem nestihla Melk a jeho klášter, je potřeba dluh vyrovnat, takže hurá, hlásí krásné počasí, jdu na to !! Mapy cz mě spolehlivě dovedly až na místo, jedu tam po pravé straně Dunaje, kochám se kr

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024
  • Wachau

asi poslední výlet v roce 2023, cestou z Alp mne uchvátila krajina kolem Dunaje, tak sobotní výlet , vyšlo nádherné počasí, jen škoda, že den už je krátký, ale i tak.. paráda.. příště musím dát Melk, na ten z časovýc

Vloženo: 25.10.2023
    Uskutečněno: 21.10.2023