Triumph Street Triple (2015)

Vlastník Blueskye
Vloženo 7.1.2022
Aktualizováno 10.1.2022

Vloženo: 08.04.2024, Uskutečněno: 07.04.2024, Stav tachometru: 40 km, Zhlédnuto: 103x

Po podzimním výletu kdy jsem nestihla Melk a jeho klášter, je potřeba dluh vyrovnat, takže hurá, hlásí krásné počasí, jdu na to !!
Mapy cz mě spolehlivě dovedly až na místo, jedu tam po pravé straně Dunaje, kochám se krajinou, vinohrady ještě nejsou olistěné, ale jinak všechno kvete a voní jarem, no prostě nádhera. Parkuji na velkém záchytném parkingu, zvony zvoní poledne, nezdá se až tak teplo, ale ukazuje se, že to byla hrubá chyba nepřevléct se jen do trička, ptž až pak chodím po zahradách ( vstup 5,5 EUR) je mi takové vedro, že dolů do městečka už to nedám a ve 14 hod odjíždím do průjezdního bodu - jedu po druhé straně řeky ke kostelu Maria Langegg, zase trochu pokochání se, nějaké foto a pomalu otáčet k domovu. Jedu sama, nemusím se na nikoho vázat, tak volím cesty za Kremsem už obecního významu. Ještě se zastavím v Drosendorfu, cyklisté ještě nikde, zámek taky zavřený, navíc zákaz vjezdu - tam kudy jsem chtěla jet , a tak jedu na Raabs a přes Rancířov domů. Nostalgie - pamatuji zde PSáky, jezdili jsme sem k tetě na prázdniny, ves je z poloviny prázdná, domek po tetě neobydlený, no radši pryč a nekoukat a nevzpomínat. V Jemnici stavím ještě na zmrzlinu, myslím, že si ji zasloužím, celkově najeto 356 km a krásný nedělní jarní výlet je za mnou.

Milan1963 (273) napsal 12.04.2024 v 12:50

Hezká trasa .
Rakousko mám rád, severní znám docela dobře, Melk, Ybbs, Krems až k Tulnu - nádhera. Máš pěkné fotky.

ndravec (21) napsal 08.04.2024 v 13:02

Krásné fotky, hlavně ty poslední tři. Je na nich vidět, že to fotí žena, protože fotí něco jiného a i jinak. Škoda, žes nedala vědět, jel bych s tebou. Taky se rád všude podívám, pokochám, zastavím, nikam nespěchám.

elvis78 (133) napsal 08.04.2024 v 12:37

Paráda

• Wachau

asi poslední výlet v roce 2023, cestou z Alp mne uchvátila krajina kolem Dunaje, tak sobotní výlet , vyšlo nádherné počasí, jen škoda, že den už je krátký, ale i tak.. paráda.. příště musím dát Melk, na ten z časovýc

Vloženo: 25.10.2023
    Uskutečněno: 21.10.2023
  • Alpy 9/2023

Babí léto - tak je potřeba ještě vyrazit. A kam jinam než na krásné silnice k sousedům do Rakouska. Nebyla jsem ještě na Orlím hnízdě, Maltě = Kölnbreinspeicher, tak volba padla na Korutany. Najeto 1576 km, neděle -

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.09.2023
    Uskutečněno: 10.09.2023
  • Sardinie 2023

Tak kde jsme to ještě nebyli ? Volba padla na Sardinii, která byla už kdysi v plánu, a tak na ni došlo letos. Je to opravdu nádhera a ráj pro motorkáře, kam člověk jede, všude ho čekají zatáčky, jen si stačí vybrat

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.05.2023