Triumph Street Triple (2015)

Vlastník Blueskye
Vloženo 7.1.2022
Aktualizováno 10.1.2022

Vloženo: 24.05.2022, Uskutečněno: 16.05.2022, Stav tachometru: 31516 km, Zhlédnuto: 15x

Tak zas po nějaké době návštěva jihu - první den trochu ve Slovinsku deštivo, ale pak už jen krásné počasí. Jeden z nejfotogeničtějších zájezdů, bosenská jezera a řeky s blankytnou vodou ( jezero Ramsko pro mne č. 1, ), delta řeky Neretvy také krásný zážitek, obzvlášť když se vyjelo pak na kopec a člověk to viděl shora.
Plitvičky ( vstupné 180 kn), letiště Željava navštíveno podruhé, Mostar potřetí, Vrelo Bune jsme nemohli vynechat, pak přes Neum (po pravé ruce jsme měli nádherný nový most, možná se ještě po něm ani nejezdí), sledovala jsem jestli se už koupe v moři, ale ne, jen chytači bronzu.. , pak konečně cíl cesty : Dubrovník - konečně už i s historickým centrem, kde jsme měli ubytko, večerní procházka, nebylo stále moc lidí, takže se to dá .. Dále návštěva olympijského areálu poblíž Sarajeva ZOH 1984 - jsou to skoro už jen zdevastované ruiny. Cestou k domovu zastávka na Balatonu a koupačka a nakonec i hrad Czesnek (vždycky kolem jen projíždíme, tak konečně i k němu, aspoň pro foto).
Ještě mne zaujal úsek mezi Dubrovníkem a Bilečou (stejnojmenné jezero u města), tenhle úsek se mi líbil kvůli sceneriím, jelo se takovou náhorní plošinou, stáda ovcí, krav, jen jsem pak litovala, že jsem nezastavila, škoda - nemám odtud žádné fotky.
No ale ono toho co mne zaujalo bylo víc, ale tohle byl asi nejvíc zajímavý úsek.

Najeto cca 2500 km (zapomněla jsem kouknout a vynulovat tacho) za 7 dní

Radek2107 (53) napsal 26.05.2022 v 09:02

Pěkný výlet.

Guga (72) napsal 24.05.2022 v 16:43

Takový krásy
To by zasloužilo udělat cestopis

• Melk

Po podzimním výletu kdy jsem nestihla Melk a jeho klášter, je potřeba dluh vyrovnat, takže hurá, hlásí krásné počasí, jdu na to !! Mapy cz mě spolehlivě dovedly až na místo, jedu tam po pravé straně Dunaje, kochám se kr

Vloženo: 08.04.2024
    Uskutečněno: 07.04.2024
  • Wachau

asi poslední výlet v roce 2023, cestou z Alp mne uchvátila krajina kolem Dunaje, tak sobotní výlet , vyšlo nádherné počasí, jen škoda, že den už je krátký, ale i tak.. paráda.. příště musím dát Melk, na ten z časovýc

Vloženo: 25.10.2023
    Uskutečněno: 21.10.2023
  • Alpy 9/2023

Babí léto - tak je potřeba ještě vyrazit. A kam jinam než na krásné silnice k sousedům do Rakouska. Nebyla jsem ještě na Orlím hnízdě, Maltě = Kölnbreinspeicher, tak volba padla na Korutany. Najeto 1576 km, neděle -

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.09.2023