Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník SLAY
Vloženo 3.1.2018
Aktualizováno 15.5.2023

Vloženo: 30.05.2022, Uskutečněno: 13.05.2022, Stav tachometru: 40000 km, Zhlédnuto: 20x

Po jedenácté jsme vyrazili uctít památku našeho tragicky zemřelého kamaráda PAVLA.Jako každý rok na jeho rodnou Vysočinu.Tentokrát se nás sešlo hodně 8 motorek.PRVNÍ DEN -pro objezd Prahy jsme zvolili nudnou D 0,pak Velké Popovice,Mirošovice odtud už to nuda není.Zastávka na oběd Český Šternberk restaurace Pod hradem -dobrej podnik .Přes Kácov,Zruč ,Ledeč nad Sázavou,Dolní Město jsme dorazili k prvnímu plánovanému cíli hrad LIPNICE nad Sázavou zaplatíte vstup a pak už se můžete procházet po hradě jak dlouho chcete ,hrad rozlehlý stojí za prohlídku,málokde je k vidění tolik středověkých hajzlů .Pak už následovala nejsmutnější zastávka Bystřice nad Pernštejnem místo posledního odpočinku PAVLA.Odtud už přes Kunštánt do Boskovice dát nějaké pivko a přespat -hotel Slávie -slušnej podnik.
DRUHÝ DEN -přes Protivanov ,Kostelec na Hané směřujeme k prvnímu cíli dne VETERAN ARENA Olomouc hodně dobrý moc zajímavé exponáty auta Wikov to byl luxus.Po prohlídce pokračujeme Krasíkov,Strážná,Cotkytle Štíty k sedlu Červená voda ,v Červené Vodě obědová pauza před zatáčkami sedla U Čmeláků no nic moc.Projet sedlo jsme stihli tak tak teď je tam uzavírka.Od sedla míříme Těchotím ,Mladkov druhý cíl dne Zemská brána je nám odepřen takže otáčíme Bartošovice v Orlických horách k dalšímu cíli dne poutní kostel Neratov s prosklenou střechou ještě to není úplně hotové ale rozhodně zajímavá zastávka.Dál už podél hranic s Polskem Orlické Záhoří ,Šerlich,Zákoutí,Rokytnice,Hevlíkovice -Žamberk náměstí Hotel Panský dům místo přespání .Celý den luxusní svezení.
DEN TŘETÍ vyrážíme Častolovice,České Meziříčí,Smiřice k cíli dne HOŘICE ,první zastávka startovní věž závodu 300 zatáček G.Havla -závod se jede další víkend takže okolo trati už balíky slámy projíždíme volně je velkej předpoklad radarů a kontrol PČR.No musím přiznat obdiv k frajerům kteří tenhle závod jedou je to fakt o hubu.Další zastávka MASARYKOVA VĚŽ SAMOSTATNOSTI.Oběd si dáváme v místním pivovaru mimo jiné kulturní památka ČR hezká stavba a slušný podnik.Pak následuje domluvená prohlídka mimo pořadí MUZEA ROAD RACINGU mají to výborně udělané kdo ještě neviděl určitě by se měl stavět stojí za to.Odtud už míříme k domovu po dost rozbitých cestách Tereziny Dary ,Smidary,Kněžnice,Mcely,Chotětov místy je to fakt strašlivé nevydržel to držák kamery a přidavného světla .Na Byšice a Mělník už je to lepší.Velvary je místo kde se rozdělujeme a jedem každý svým směrem západní část přes Jarpice,Vraný ,Louny.Celá akce se podařila v maximální možné míře od ,počasí přes zvolenou cestu ,cíle a hlavně super partu.UJETO 942 km.

• konec prodáno -sbohem KAWO

Tak trochu neplánovaně jsem se rozhodl svého Versyse prodat.Najezdil jsem na něm 33.519 km .O této motorce nemůžu říct jediné křivé slovo vytknout jí jedinou chybu,nedostatek.Možná byla chyba se jí zbavit ale...Určitě na

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.05.2023
    Uskutečněno: 22.04.2023
  • zahájení sezony 2023

Tak konečně zas ve stopě a zahájeno :-) .Počasí pátek ,sobota velice přívětivé tak nešlo odolat a nevyjet.Vytáhl jsem oba stroje.V pátek RE Continental GT 500 ,obutý na nových pneu Continental GO !,a opět se přesvědčil

Vloženo: 20.03.2023
    Uskutečněno: 18.03.2023
  • servis pro sezonu 2023

Předsezonní servis ,počítám že o víkendu proběhne konečně zahájení. Taková klasika výměna oleje REPSOL 10 W -40 Smarter/změna názvu no nevím jakej to mělo účel/,olejový filtr KN,vyčištění vzduchového filtru KN, no a výmě

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 15.03.2023