Triumph Tiger 800 XR (2016)

Vlastník palef
Vloženo 21.7.2016
Aktualizováno 26.7.2017

Motokurz Učme se přežít

Vloženo: 01.06.2021, Uskutečněno: 30.05.2021, Zhlédnuto: 18x

Na konci května jsem na polygonu v Jihlavě absolvoval kurz Učme se přežít. Po mizerných dvou sezónách jsem potřeboval osvěžit techniku jízdy jako sůl. Teorii znám, ale praxe dělá někdy problémy Něco mi šlo lépe, něco hůře. Chce to trénovat a trénovat.
Kurz mohu doporučit, zkouší se základní cviky, které jsou dnes předmětem zkoušky v autoškole. Součástí jsou i přednášky o psychologii dopravy, první pomoci a příčinách nehod motocyklistů.
Je třeba kurz brát jako základ do dalšího sebevzdělání, protože času na dokonalé zvládnutí některých cviků je málo.

• Motokurz Cesta z města

V dubnu jsem absolvoval s motoškolou Bezpečně na motorce kurz Cesta z města. Začali jsme s tréninkem na letišti ve Vyškově a poté se přesunuli na blízkou soukromou motokrosovou trať. Na závěr dne jsem byl unavený, ale př

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.05.2020
    Uskutečněno: 26.04.2020
  • Motodovolená v Norsku

Letos v létě na konci července jsme opět vyrazili na již tradiční dovolenou na motorkách. Na východě i na jihu už jsme byli, tak přišel čas na sever. A protože minulé roky bylo léto hodně horké, přišel sever vhod. Domluv

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.12.2019
    Uskutečněno: 27.07.2019
  • Motodovolená v Alpách II

Po pěti letech jsme se vrátili do Alp. Byla to trochu z nouze ctnost, protože jsme neměli na cestu moc času a nabízelo se jet někam k sousedům. Ve čtvrtek po práci jsme se sjeli v Rožmberku. Tamní vodácký kemp přetékal o

Typ: Dovolená
    Vloženo: 31.08.2018