Suzuki B-King (2008)

Vlastník Andrej
Vloženo 13.10.2018
Aktualizováno 31.3.2022

Vloženo: 27.10.2019, Uskutečněno: 27.10.2019, Stav tachometru: 13713 km, Zhlédnuto: 14x

Dne 27.10 .2019 jsem ukončil svojí zatím nejlepší sezónu. Nová motorka, mnoho kilometrů, mnoho nových míst, mnoho nových cest, poznal jsem nové limity, prožil úžasné chvíle s přáteli, poznal nové přátelé a já ani nikdo v mém okolí se nerosekal!! Což je pro mě nejdůležitější!!
Co se týče b-Kinga tak po sezóně můžu říct že je to opravdu nadčasová motorka. První motorka na které jsem nic nemusel nastavovat. Vše mi sedlo přímo do rukou.
Co se týká motorky? jede, brzdí, zrychluje, předjíždí takovým stylem že jsem to za celou sezónu nepochopil. A přitom je tak pohodlná!! Snad ty šikovné japončiky napadne vyrobit nového b-Kinga!! Koupím hned dva!!
Teď ho čeká zasloužený odpočinek. Snad ale nebude moc dlouhý

• Velký servis

Jelikož se blížil termín na naše okruhové ježdění v Brně a b-king už měl kilometry na to aby preventivně navštívil pana doktora na velkou prohlídku, tak jsem navštívil toho nejpovolanějšího a to Jirku Nevluda z MotoRoad

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.05.2024
    Uskutečněno: 23.05.2024
  • Tour de Čechy

Takže! Jelikož nastal čas se jet vyřádit na okruh do Brna, mimochodem nejlepší zážitek v životě :-DD tak jsme to s Michalem (cb 1300) protáhli trošku oklikou domů B-) :-DD Popisovat všechno by zabralo na hodně dlouhé

Vloženo: 08.06.2022
    Uskutečněno: 08.06.2022
  • Okruhový den na SPZ :)

Nastal čas si vybrat dáreček od Ježíška a navštívit automotodrom Brno, kde jsme měli okruhový den s Okruhářema :-DD sestava se ještě na poslední chvíli změnila, takže jela moje maličkost (b-king), Michal (cb1300) a Péťa

Vloženo: 07.06.2022
    Uskutečněno: 07.06.2022