Suzuki B-King (2008)

Vlastník Andrej
Vloženo 13.10.2018
Aktualizováno 31.3.2022

Vloženo: 08.06.2022, Uskutečněno: 08.06.2022, Zhlédnuto: 39x

Takže! Jelikož nastal čas se jet vyřádit na okruh do Brna, mimochodem nejlepší zážitek v životě tak jsme to s Michalem (cb 1300) protáhli trošku oklikou domů
Popisovat všechno by zabralo na hodně dlouhé psaní ale byla to prostě paráda pátek start a úterý odpoledne doma. Najeto přesně 1000,01 km náhoda jako kráva
Ubytování jsme měli jen kvůli okruhu na pátek a sobotu a zbytek jsme jeli naslepo záchytné body- Brno, v.n. Švihov, Golčův Jeníkov na střed Republiky, mimochod jsme v Humpolci našli úplně náhodou motodoupě ( kurva tak má vypadat správná hospoda ), v.n. Seč, v.n. Rozkoš, pak přes bratry Poláky na otmuchovske jezero, zlaté hory, Vrbno, Opava, Darkovičky, Hlučín a Kozlovice
Krásné cesty, sem tam chcalo ale jinak prostě naaaaadhera

• Okruhový den na SPZ :)

Nastal čas si vybrat dáreček od Ježíška a navštívit automotodrom Brno, kde jsme měli okruhový den s Okruhářema :-DD sestava se ještě na poslední chvíli změnila, takže jela moje maličkost (b-king), Michal (cb1300) a Péťa

Vloženo: 07.06.2022
    Uskutečněno: 07.06.2022
  • Jarní vyjížďka motoclub Hranice

Tak dneska jsem konečně absolvoval se svýma nejlepšíma motokamošema první jarní vyjížďku. Sraz byl v Olšovci a pak přesun k vápence do Teplic, jde proběhla čumenda a focení :-DD ke společné vyjížďce jsme se nepřipojili

Vloženo: 30.04.2022
    Uskutečněno: 30.04.2022
    Tachometr: 20000km
  • Zadní tlumič Hyperpro

Jak jsem slíbil tak další úprava se bude týkat podvozku. A je to tady! Ve spolupráci s Jirkou Nevludem sehnal celostavitelný zadní tlumič Hyperpro. Zpracování je krásné, až mě mrzí, že nejde moc vidět : Ale je to urči

Vloženo: 15.07.2021
    Uskutečněno: 15.07.2021