Suzuki B-King (2008)

Vlastník Andrej
Vloženo 13.10.2018
Aktualizováno 31.3.2022

Vloženo: 07.06.2022, Uskutečněno: 07.06.2022, Stav tachometru: 21000 km, Zhlédnuto: 30x

Nastal čas si vybrat dáreček od Ježíška a navštívit automotodrom Brno, kde jsme měli okruhový den s Okruhářema sestava se ještě na poslední chvíli změnila, takže jela moje maličkost (b-king), Michal (cb1300) a Péťa ( Aprilia Tuono). abychom byli náležitě připraveni, tak jsme dorazili už v pátek večer do Žebětína na pension Cihelna.
Sobotní ráno jsme náležitě posnídali a vyrazili směr okruh. Po příjezdu na hlavní parkoviště jsme se přidali asi k 80-90 dalších dobrodruhů, kteří se chtěli zaregistrovat a projít technickou kontrolou ? a já Michal jsme si byli celkem jistí že bude vše ok, ale Péťa, který po cestě nechtěně pozbyl zadní brzdu si nebyl jistý, zdali ho pustí. ale věta tu zadní brzdu nebudeš potřebovat nás všechny uspokojila
Po zdárně zdolané technické přejímce jsme nafasovali čísla a přešli jsme na teorii, kde jsme se dozvěděli hodně zajímavých věcí a totálně rozbili moji teorii o ježdění
Dále byla polední pauze, kde jsme si zašli do místní restaurace ve které jsme se celí nervózní a natěšení občerstvili
A pak to začlo přesunuli jsme se na polygon, kde jsme byli už předem rozdělení do čtyřech skupin. My začínali na dá se říct kruhovým objezdu na kterým jsme se učili správný posez na motorce při průjezdu zatáčkou. Dále jsme postoupili na housle, kde se jezdila taková osmička a učilo se správný a rychlý přenos do zatáček. Třetí stanoviště byl mini okruh, kde jsme se učili ideální stopu, kterou pak využijeme na velkém okruhu. Na čtvrtém stanovišti nás učili správné brzdění z 50 až cca 80 km/h.
Po čtyřech hodinách na polygonu, které jsme strávili na přímém slunci a v totálně propocenych hadrech jsme se začli chystat na velký okruh. Já měl první rozjížďku (20 min.) ve které jsme jeli s instruktorem a každému ukázal ideální stopu.
Další dvě už každý sám s čehož druhá propršela.
Nebudu to vše popisovat jelikož by to bylo na xxxx stran.
Ve skratce naprosto dokonalá akce! Posunulo mě to úplně někde jinde!!! Organizačně dokonalé, instruktoři dávají okamžitě zpětnou vazbu, na každém stanovišti pití. A velký okruh je zážitek na celý život. S tím vším co vám nalijou do hlavy a těla si člověk velký okruh opravdu užije! popravdě mě tam pustit ráno tak vím, že né jednou bych skončil v kačírku
Takže děkuji klukům že semnou jeli a hlavně všem instruktorům za to co nás naučili
Už plánujeme další okruh
Co se týče b-king a okruh můžu říct že pecka.! Výkonu habakuk, jednou na cílové rovině i přes 260 brzdy vydržely, gumy (sportmax 2) se musí fest zahřát aby držely, investice do podvozku se mi tady hoooodně vyplatila. Za mokra to chce hodně opatrnou ruku na plyn no výkonu je mraky a veškeré bezpečnostní prvky ovládáte pravým zápěstím za mě b-king prostě nejlepší motorka D

• Tour de Čechy

Takže! Jelikož nastal čas se jet vyřádit na okruh do Brna, mimochodem nejlepší zážitek v životě :-DD tak jsme to s Michalem (cb 1300) protáhli trošku oklikou domů B-) :-DD Popisovat všechno by zabralo na hodně dlouhé

Vloženo: 08.06.2022
    Uskutečněno: 08.06.2022
  • Jarní vyjížďka motoclub Hranice

Tak dneska jsem konečně absolvoval se svýma nejlepšíma motokamošema první jarní vyjížďku. Sraz byl v Olšovci a pak přesun k vápence do Teplic, jde proběhla čumenda a focení :-DD ke společné vyjížďce jsme se nepřipojili

Vloženo: 30.04.2022
    Uskutečněno: 30.04.2022
    Tachometr: 20000km
  • Zadní tlumič Hyperpro

Jak jsem slíbil tak další úprava se bude týkat podvozku. A je to tady! Ve spolupráci s Jirkou Nevludem sehnal celostavitelný zadní tlumič Hyperpro. Zpracování je krásné, až mě mrzí, že nejde moc vidět : Ale je to urči

Vloženo: 15.07.2021
    Uskutečněno: 15.07.2021