Honda Forza 300 (2014)

Vlastník jpaleta
Vloženo 27.9.2018
Aktualizováno 18.3.2019

Vloženo: 02.04.2019, Uskutečněno: 30.03.2019, Stav tachometru: 14146 km, Zhlédnuto: 41x

Po vzoru Sharanisty (díky za inspiraci) jsem se rozhodl zkontrolovat a vyměnit válečky ve variátoru za Dr.Pulley hranatce - kombinace 17g a 19g.
Trochu jsem zápasil s povolením šroubu variátoru, ale nastavení držáku variátoru trubkou pomohlo, společně s metodou "když to chceš povolit, tak to nejdřív utáhni". Válečky vypadaly původní, bez větších odřenin, plpochy na variátoru byly taky ok, tak jsem je nechal. Ještě si musím koupit udělátko na přidržení spojkového válce - zatím jsem nemusel měnit řemen, takže až za pár tisíc km.
Všechni jsem zase poskládal zpátky a zdá se, že úspěšně. Další den jsme vyrazili na výlet a musím říct, že nové válečky opravdu zvednou maxcimálku - v mírně stoupajícím kopci a ve dvou chtěl Noční běs ještě pomalu zrychlovat...
Možná se trochu zvýšila spotřeba, ale to spíš bude cestou ve dvou.
Typ válečků: Dr.Pulley, 2318-17, 2318-19, klouzátka SP2318-J. Cena i s dopravou 2714 Kč.

• Leť dál, draku !

Co k tomu říct - rok se s rokem sešel a Drak odletěl na svoji další cestu. Seběhlo se to docela rychle - v červenci jsem byl na Prague Harley Days, tam jsem si na ten americký kus železa sedl a červík začal hlodat. Hlod

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.12.2019
    Uskutečněno: 18.12.2019
  • Výměna zadní pneu

Výměna zadní pneu, protože už začínala připomínat slicka - neměřil jsem vzorek uprostřed, ale určitě byl kolem 1.6mm. A taky navíc mi začala někde ucházet. Takže jsem musel před každou jízdou párkrát zapumpovat. Stejně

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.07.2019
    Uskutečněno: 31.07.2019
  • Výměna spojky a koncovky výfuku

Takže finální potvrzení zdroje vibrací - něco se uvilnilo v koncovce výfuku. Po výměně koncovky (originál vyšel cenově líp než třeba Arrow nebo, nedej bože Akrapovič) a grafitového těsnění má Noční běs krásný bublavý zvu

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.05.2019