Honda Forza 300 (2014)

Vlastník jpaleta
Vloženo 27.9.2018
Aktualizováno 18.3.2019

Vloženo: 18.12.2019, Uskutečněno: 18.12.2019, Stav tachometru: 17000 km, Zhlédnuto: 20x

Co k tomu říct - rok se s rokem sešel a Drak odletěl na svoji další cestu.
Seběhlo se to docela rychle - v červenci jsem byl na Prague Harley Days, tam jsem si na ten americký kus železa sedl a červík začal hlodat. Hlodal úspěšně. Když se na bazaru objevil H-D Iron 883N v šedivé barvě, jel jsem se na něj podívat. A bylo hotovo... Dal jsem inzerát, zájemce se ozval, projel se na Drakovi a plácli jsme si.
Takže Drak odletěl směrem k Házmburku a doufám, že tam lítá k plné spokojenosti nového majitele.
Tak ještě jedna fotka, kdy byli Drak i Orlík v garáži pohromadě.

• Výměna zadní pneu

Výměna zadní pneu, protože už začínala připomínat slicka - neměřil jsem vzorek uprostřed, ale určitě byl kolem 1.6mm. A taky navíc mi začala někde ucházet. Takže jsem musel před každou jízdou párkrát zapumpovat. Stejně

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.07.2019
    Uskutečněno: 31.07.2019
  • Výměna spojky a koncovky výfuku

Takže finální potvrzení zdroje vibrací - něco se uvilnilo v koncovce výfuku. Po výměně koncovky (originál vyšel cenově líp než třeba Arrow nebo, nedej bože Akrapovič) a grafitového těsnění má Noční běs krásný bublavý zvu

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.05.2019
    Uskutečněno: 29.05.2019
  • Kabel pro telefon a GPs

Dalším oříškem, se kterým jsem se setkal už na půjčeném PCXku a u Draka je to ještě potřebnější, je vývod napájení pro telefon (USB C) a GPSku Garmin Nuvi 595. Forza má 12V konektor pro zapalovač v levé skříňce, která a

Vloženo: 02.05.2019
    Uskutečněno: 02.05.2019