Jawa 350 OHC Special (2018)

Vlastník Manažer
Vloženo 12.10.2018
Aktualizováno 9.7.2021

To je vono!

Vloženo: 15.10.2018, Uskutečněno: 15.10.2018, Zhlédnuto: 53x

Měl jsem tu čest, že jsem se dožil dalšího roku. Přátelé mi k narozeninám dali výfuk od R-tech. Je popsaný jako retro laděný. No, zjednodušeně je hodně, jak bych to řekl..."jednoduchý a prostý"
Jak jsem psal v recenzi, chtěl bych od Jawy trochu hlubší zvuk. Já jsem asi magor, ale mě se prostě líbí zvuk děravého výfuku Takže když jsme sundali koncovky z Jawy, už jsem je nechtěl nasadit zpátky. To je krása! Bože ale jaká! Já vím, že tak zní každá motorka, bla, bla...ale to byste museli slyšet. Té motorce to tak neskutečně sedí a sluší! No, řekněte sami:

Já jsem z toho úplně unešený. Takhle si představuju, že zněl stroj Šťastného! A já jsem už taky šťastný! No, ne ještě úplně, protože vložky, které u výfuku byly, nestačí na původní svod, takže si k tomu budu muset vyrobit svou vložku. Jako manažer bych si měl hravě poradit
Až to bude nainstalované kompletně, postnu výsledek. Už jen z první zkoušky ale šlo vidět, že o moc hluku nepřijdu

HarryVentil (5) napsal 28.01.2020 v 13:24

Ahoj. Gratuluju k volbě stroje. Moc pěkná Jawa. Náhodou třeba pro inspiraci k té úpravě výfuků: