Jawa 350 OHC Special (2018)

Vlastník Manažer
Vloženo 12.10.2018
Aktualizováno 9.7.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 110 záznamů

kovpak
kovpak napsal 09.07.21 v 18:08 9b.

taky jsem kolem ní slídil , přeji hodně pěkných kilometrů

Sir_CHerokee
Sir_CHerokee napsal 10.01.21 v 21:29 10b.

Speciál je parádní. Zajímavé s tou spotřebou, já jezdím za 4 litry (Verva 100). Ale zas řeším problém s přední brzdou, zdá se mi slabá, teď měním plovák (rezerva se rozsvítí když je v nádrži půlka). Někdy můžeme dát společnou vyjížďku a pokecat... jsem z Ostravy.

Manažer napsal 24.11.20 v 14:44

BožíJezdec -
scott67 - Děkuju. Dneska už bych taky volil jinak =)

scott67
scott67 napsal 20.11.20 v 21:10 10b.

Ta motorka je prostě hezká. Přiznám se, že jsem o ní taky uvažoval. Vyhrálo Erdéčko za podobný peníze, ale kdyby se neobjevilo, šel bych do ní.

BožíJezdec
BožíJezdec napsal 09.08.20 v 00:34 10b.

Manažer napsal 14.05.20 v 06:47

porschemen - Děkuji. Zatím jsem je nenamontoval. Bohužel, nesedí úplně přesně úhel a ani vložky, které jsou k tomu v balení, nestačí na montáž. Je tedy potřeba buď vyrobit jinou objímku a nebo udělat něco podobného, co je na originálech - ta azbestová "redukce".

porschemen
porschemen napsal 09.05.20 v 15:37 10b.

Ahoj,dobrej článek dávám měl bych dotaz ohledně těch výfuků od r tech,jak ti dopadla montáž,nebo jestli to byl nějakej problém...Já si jdu příští sobotu vyzvednout svého speciala a ty laďáky by tomu dost sekli.Tak přeju dobrou sezonu a kolama důle….

staroch30
staroch30 napsal 23.08.19 v 08:11 10b.

Hezky Taky mi vyvstal Franta Šťastný na mysl... Ať slouží.

dasturm
dasturm napsal 14.05.19 v 22:54 10b.

super cteni

Hobi
Hobi napsal 25.04.19 v 16:15 10b.

Koupil jsem ji 20.2.2019, mám najeto již 1200 km a ta holka plní v pohodě vše, co jsem od ní očekával. Úsporný motor, krásný zvuk, pohodová kochací jízda a hlavně - zajímavé pocity při jízdě. A nemám problém ani s tím, že motor je čínská licenční Honda. Věděl jsem prostě, do čeho jdu a jsem na 100% spokojen. Stejný motocykl jezdí i po Francii a Anglii a lidé se za ním otáčí. I já musím především v Německu, kde jezdím mnohem raději než u nás, zastavovat a vysvětlovat zvědavcům a pamětníkům, o co vlastně jde.
Pamatuji, když ještě jezdil František Šťastný a poté i Bill Ivy, který se zabil v roce 1969 na čtyřválci Jawa na Sachsenringu. A tím, i po trapasu s Grassetim v Brně, vlastně skončila pro Jawu možnost být světová. Beru tento motocykl hlavně jako retrovzpomínku na chvíle, kdy byl Franta Šťastný vicemistrem světa a Ivy jel na titul.

Marty68
Marty68 napsal 25.04.19 v 14:55

Naživo moc hezká retromotorka ve stylu ani ne tak cafe racerů jako racerů skutečných , minulých , Frantu Šťastného pamatujících.
Nejvíc oceňuji Tvou odvahu a humor.
Odvahu to sem dát přes očekávané reakce..
A humor , s jakým těmto reakcím čelíš...
Taskových lidí není mnoho , přestože prodaných kusů bude určitě už více než oněch pár profilů zde.
Na majitele se shrne banda všemožných rádoby "objektivních hodnotitelů" (zaujal mně třeba člověk s nickem 592 , už jsem ho viděl psát podobně u jiné této motorky) , kteří s nadhledem trousí poznámky "o číně" a "škoda , že"...
Užívej si svůj stroj a přeju hodně šťastných kilometrů!

Dusa-
Dusa- napsal 12.02.19 v 09:06 9b.

Krasavice, i čtení je dobré.
Na jaro mám v plánu první moto (od podzimu konečně papíry), a SPECIAL se mi velmi zamlouvá.
Nějáké tipy prosím, co by mě mohlo odratit nebo naopak utvrdit v jawě SPECIAL???
DĚKUJI

markusk
markusk napsal 29.01.19 v 12:58 10b.

JA1977
JA1977 napsal 09.01.19 v 04:39 10b.

Super článek již ji mám taky doma,ale zatím jen v obyváku jako dekoraci.Bral jsem ji taky od p.Staňka na vánoce. Tak a´t jezdí snad se někde potkáme.

mira592 napsal 24.10.18 v 18:30

Je pravda ze renovace Jawy mě stala taky ranec a dost věcí jsme dělali doma tj. s úsporou nákladů jinak by to byl ranec x2. Ceny jaw jsou hovadske. Určitě každému přeji dobrém svezení na tom, co mu vyhovuje. Lak mě dělal známý z okolí jinak bych do toho nešel. Prasárna chtějí za lak přes 15.

Manažer napsal 22.10.18 v 06:33

_Jerry_ - No, mohl bych, ale musel bych na vás pořád někde čekat...
FZR600R - Dostal jsem od Jawy hrozně málo za to, abych se za ni pral, ale pořád to dělám...a tak říkám, že i první Jawa byl vlastně Němec
mira592 - všechny důvody ke koupi jsem už podle mě uvedl. Nerozplývám se, v tomto případě, nad zručností českých dělníků, nejsem naivní...ALE kryty jsou vyrobené v Česku a jsou dost povedené =) a pokud je to ten tzv. FINAL TOUCH, který tu motorku udělal takovou, jaká je a přišel s tím Čech, tak je to za mě v pohodě

mira592 napsal 21.10.18 v 19:03

Mám jawu je to jawa a 250. Mám yamahu 500. Žádnej fejk. Tohle není jawa, není to 350, ale 399, a special jé 2x laminat na boku. Z toho mi jde hlava kolem jak zblbnout českého clovicka.

FZR600R
FZR600R napsal 20.10.18 v 04:04 10b.

Krásná, sice ne už úplně česká, ale pořád Jawa...

_Jerry_
_Jerry_ napsal 19.10.18 v 22:26 10b.

Hele, ta motorka je proste pekna a ty penize, co za to chtej mi prijdou fair. Nekdo tu psal, ze za 120 tisic je mozny mit litrovyho fazera nebo treba i moje stare Tuono. Ale tohle je novej stroj. A ten pocit, kdy si ho v cyklokrame vybalujes z krabice je k nezaplaceni. Videl jsem ji na vystave a libila se mi moc, presto ze bych ji nekoupil. Mam uchylku na italsky klasiky ze 70tych let. Ale vis co. Na spolecnou projizdku treba s Moto Morini, MV Agustou nebo petikilem od Ducati bys s nama mohl

Manažer napsal 19.10.18 v 15:48

strakon - ojojoj
kawajawa - přisuzuji to mé přirozené kráse s místem si nemusíš dělat starost. Jak píšu - motorka trpí malomocností nebo anorexií, takže pořád něco shazuje
Za ten poslední komentář tipuju, že příště shodí mě

kawajawa
kawajawa napsal 19.10.18 v 15:37 10b.

Vtipný je, že pod článkem o Speciálu schytala takových nadávek a posměšek ale hned u první majitele nejvíc komentů...takže ta mašina evidentně budí vášně .
Je fakt pěkná taky o ní uvažuji...jen nevím kde bych jí parkoval, už se mi to nikam nevejde

strakon
strakon napsal 19.10.18 v 10:57

Manažer>jj Benelli a Moto Morini nepočítám, ale takhle čistokrevnýmu číňanovi ne e

Manažer napsal 19.10.18 v 09:09

miki22 - díky, tobě taky. Opatruj se.
Markádo - každá motorka má své mouchy...mě jen ty Jawácké zatím docela baví
strakon - zato řidič na ní je Čech jak poleno! možná ani nevíš a dal jsi 10 více v Číně vyrobeným strojům

strakon
strakon napsal 19.10.18 v 06:38 10b.

Nejen, motor, tam není česká možná ani ta samolepka na nádrži, ale líbí se mi moc a je to asi poprvé, kdy dám čínské motorce desítku, hlavně tedy za vzhled 10b.

Markádo
Markádo napsal 18.10.18 v 21:27 10b.

Neotřelá recenze ,přitažlivá motorka,a nějaké ty mouchy patří k věci.Ať dělá jenom radost ost.

miki22
miki22 napsal 17.10.18 v 20:55 10b.

Koukám že majitelů této motrky atím moc není a ohledně stěhování do bytu .Ta moje taky radost asi něměla když přišla z práce a motorky byla v místnosti , ale vím že nemá sílu ji vystrkat ven a až příjdu zítra ze služby domů tak ona tam nebude a do té doby než se uvidíme ji to snad přejde. do jara tam snad vydrží. Na běžné ježdění mám Triumpha nebo Fichtla . Tak ať ti taky dlouho vydrží...

Manažer napsal 17.10.18 v 15:37

KingMarty - dejte mi jinou Českou motorku

KingMarty
KingMarty napsal 17.10.18 v 12:50 10b.

Výborný, od začátku týdne jsem se tak nepobavil. Co mám udělat aby Manažer psal dál? A co se týče Jawy já cílovka nejsem, ale hrozně rád bych se na tom svezl.

Manažer napsal 17.10.18 v 10:31

Miklasek - No, právě...nemám sice v plánu padat, ale všichni víme, že stát se to může. Nechci kvůli mé nevyježděnosti spadnout s tak krásnými stroji a pak se trápit při prodeji. Navíc, nemám čas na několikadenní či týdenní výjezdy. Lítám kolem komína, sbírám zkušenosti a užívám si zcela nový svět
M_o_m_a_n_e_k - máš mínus bod za tak složitě napsanou přezdívku Není to na dlouhé cesty. Jak jsem psal, 1000km za 24 hodin, z toho několik hodin na dálnici, několik hodin na rychlých okreskách, to je fakt pro pacienty (hlásím se). No, pořád mi to výsledné skore ale nějak nesedí Důvod, proč jsem to napsal je ten, že mě o to požádal kamarád...říkal, že bych měl ještě víc pozornosti než teď...nelhal. A pak taky, že neznám nikoho dalšího, kdo ji má, ani jsem ji neviděl na silnici. A tak jsem si říkal, že krom oficiálních testů někoho bude zajímat i pohled běžného smrtelníka...a pak třeba mě

kudrlik
kudrlik napsal 17.10.18 v 09:49 7b.

Na jednoválec dobrý zvuk
- hlubší bych nedávál - možná je ta koncovka a ten zvuk to nejlepší z motorky
Pěkne napsané - nejsem cílová skupina a z Jawy celkově jsem spíš smutný, ale když motorka potěší, tak je jedno jaká to je a tahle mašinka okolo komína určitě neurazí, ale to co já jezdím - to bych chcíp.
Dal bych 5 bodů motorce a tobě za odvahu a napsání 20 - ale taková možnost tu není ...

Miklasek
Miklasek napsal 17.10.18 v 09:32

Super, výborne sa to čítalo Ako píše Avess a mnoho ďalších, motorka je o pocitoch a buďme radi, že sa tu všetci nevozíme len na GS-ach, Fazeroch a Banditoch (nie, nič proti nim nemám) Palec hore a nech naďalej robí kopu radosti

Manažer napsal 17.10.18 v 07:03

HonziVFR -
Carlo888 - Díky
mira592 - Ta Yuki je taky pěkná
john-mcclane - Určitě se mi nějaké eskapády, o kterých budu chtít napsat, ještě přihodí
AlešT - Nazdaj Mě úplně nepřináleží hodnotit obchodní politiku. Popravdě mě ani nezajímá. Takhle bych se mohl pohoršovat nad kdečím a nikam by to stejně nevedlo, víš co tím myslím? Co se zvuku týče, podle mě si zaslouží osobitější projev, aby se to netvářilo drsňácky a zvuk to mělo někoho, kdo stojí v koutě
Opl - Už mám na ně vystavenou fakturu. Přemýšlím akorát nad splatností...
zzzmrzlinar - Co bys chtěl vědět? Třeba to budu vědět taky nebo jsem to třeba s motorkou zažil Badge engineering, to je krásný pojem. Asi máš pravdu. Je to pádný argument, ale nechci ho používat, to by pak vypadalo, že motorka potřebuje něco obhajovat a to ona podle mě nepotřebuje Prostě je taková, jaká je. Jo, to s těmi šroubky je pravda. Popravdě je to jediná věc, co mě štve - abych musel po někom projít celý stroj a hledat, co mám dotahovat

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 17.10.18 v 00:20 10b.

nikdy by me nenapadlo, ze dam 10 bodu za recenzi ve ktery neni skoro zadna podstatna informace , ale apsal jsi to skvele, mas muj respekt, za to zes do toho sel.

Tenhle cinsky badge engineering dela spousta znacek a Jawa by se tim mohla konecne vzchopit. Nechapu, ze se lidi nenavazej treba do BMW, ktery si v cinskych tovarnach necha vyrabet cele motorky uplne bezne.

Jediny co me rozesmalo, je ze ty sroubky vypadavaj z jediny casti montovany v Cechach, tedy z kapotaze

Opl
Opl napsal 16.10.18 v 21:54

No sakra,reaguješ vtipně.Pro Jawu děláš reklamu,na kterou se snad ani nezmůžou Jen tak dál

AlešT.
AlešT. napsal 16.10.18 v 21:25

Vítej mezi exoty! Také mám od Jawy nový stroj s motorem z Číny.
Prvně musím i já pochválit, čtivou a přínosnou recenzi.
Za druhé si musím postežovat, že se Jawa deklasovala z výrobce motocyklů, rovnou na dealera čínských motocyklů.
Místo toho, aby Číňan přišel s prosíkem, aby mohl pod slavnou značkou Jawa prodávat, tak... Na druhou stranu, v této kvalitě za tuto cenu se v Jawě dnes motorka postavit nedá. Ale dost plácání prázdné slámy.
Motorka se mi velmi líbí, nespolehlivosti bych se vůbec nebál. A na povolujici se šrouby doporučuji příslušné lepidlo.
Zvuk by šel snadno vylepšit jinými koncovkami. Já osobně nadměrný hluk nesnáším.

john-mcclane
john-mcclane napsal 16.10.18 v 20:16 10b.

Ta motorka (Jawa, Romet, Mash, Shineray nebo co to je, je mi to jedno) je prostě krásná. Když jsem ji poprvé viděl na Motocyklu, tak jsem kolem ní prolízal asi dvě hodiny. A nebýt úplně náhodné koupě mého dávného snu, tak už ji mám taky doma. Gratuluji a ať jezdí. Určitě se rozepiš po nějakém nájezdu.

mira592 napsal 16.10.18 v 16:55

Yuki 250 manxcafe stojí 69.900 a je sympatický. Nevím proč by mělo toto stát 120. První co z mašiny letělo dolů byly revmaplechy, ale to už je historie.

Carlo888
Carlo888 napsal 16.10.18 v 16:52 10b.

líbí se mi,jak si to napsal,upřímně,jako první motocykl?co by jsme tenkrát za to dali!!nějakej šroubek,to k Jawě patří..užívej si jízdy!

HonziVFR
HonziVFR napsal 16.10.18 v 15:20 10b.

Manažer napsal 16.10.18 v 13:39

NXram - Vůbec si nedělám iluze o tom, že bych nenašel lepší. Proto když míjím jiné motorky, zavírám oči
Stařík62 - díky, jsem takový Don Quijote, no...
Tomik84 - díky. Radost dělá a nějakou dobu ještě i bude
Paprik23 - je to možné. Díky i za doplnění k Cyklo Staněk, aspoň si lidi nebudou myslet, že moc lžu
KALUP - mě nevadí, když se něco pokazí...hlavně když to půjde spravit
Mira592 - to už by vůbec nemohli říct, že na tom něco udělali =) Jinak ta kapotáž je sklolaminátová. Vyrobena v ČESKU Fakticky!
puod - já jsem si taky nemyslel, že bych byl TEN typ ... v podstatě jsem se jím stal omylem Upřímně, kdyby stála 2x tolik a byla vyrobená v Česku, sáhl bych po ní znovu.
Kubeja - Všechno je moc velké a každé k něčemu jinému. Já se chci naučit jezdit kvalitně a hlavně plynule, ne nutně rychle. Při odjezdu od Staňka jsem se ve 40 km/h cítil tak, že by mě nepředjel ani Antony Hopkins na Indianu, takže chápeš že mi to stačí
Pavel888 -
Avess - přesně tak. Já radši budu jezdit dobře na pomalé Jawě než pomalu na dobré Ducati.
Saxman -
Honza-K - chápu, to je jak Fiat Multipla... akorát na tu se moc lidí neusmívá. Na mě kdekdo
TomanPCM -

TomanPCM
TomanPCM napsal 16.10.18 v 13:24 10b.

Honza-K
Honza-K napsal 16.10.18 v 12:51 10b.

Moc hezky napsaný, sebereflexe, to se cení...
Jinak tahle Jawa, asi jako jediná z jejich současné produkce za něco stojí. Koukal jsem na ní už na výstavě a moc se mi líbila.
Hlavní je, že Ti dělá radost, protože o tom především by motorky měly být. A jestli se někomu zdá pomalá, ošklivá, nebo marná, je jenom jeho válka... Jezdíš na ní přece Ty...
Ať dobře slouží a z každé vyjížďky si přivezeš co nejvíc úsměvů!!

Saxman
Saxman napsal 16.10.18 v 11:15 10b.

Avess
Avess napsal 16.10.18 v 10:24 9b.

Ja davam . Prestoze jiz davno nejsem fanda Jawy (bohuzel), zde fandim. Motorka ma delat radost, a je super, ze nejezdime vsichni pouze na dobre hodnocenych a ve forech opevovanych kouscich.

Pavel888
Pavel888 napsal 16.10.18 v 10:08 10b.

Kubeja
Kubeja napsal 16.10.18 v 08:19 10b.

Stále mi hlava nebere, jak za tohle někdo může dobrovolně a bez mučení zaplatit takovou sumu. Když jsem si dal vyhledat mašiny v relaci 110-120 tisíc, vyskočil třeba litrovej Fazer (jasně, pro začátečníka to moc není) nebo XT 660 Tenere...Transalp, Z750...Otázkou je, za kolik se toho potom dokážeš zbavit...
Nostalgie konkrétně u tohodle typu přeci nemůže být důvod ke koupi, když je to čínský stroj...
Ale důležitý je, že to baví Tebe

puod
puod napsal 16.10.18 v 07:39 10b.

Recenze je super, proto 10b. Motorka je pro mě nejhezčí Jawa, co kdy byla, sorry jako :) a je to prostě česká značka a tečka, za tu cenu je všem jasný, že to nelze vyrobit doma. Akorát ta kvalita, to by mě štvalo hrozně, nejsem typ, co by pořád někde něco chtěl dotahoval, proto kdybych chtěl café racera, dal bych přednost např. Triumph Street Cupovi, 2x taková cena, ale prvotřídní kvalita a ta motorka je úplně někde jinde. Samozřejmě každej si koupí, co chce.

mira592 napsal 15.10.18 v 21:59

Sedlo,vyfuky,zadní kapota, řídítka vše je podobne stylu Café, tak k čemu ještě ty veliky plechy v předu po stranách. Café je spíš o holem motoru, ale dřív to byl styl, dnes jé to trend a poza, zdaleka to tím nema takový šmrnc.

KALUP
KALUP napsal 15.10.18 v 21:23 10b.

já vlastním NCčko na to je tady plno negativních plků mám najeto 120 000 a spokojenust , Tobě přeji velký nájezd , spokojenost s výběrem stroje a bezporuchový provoz.

Paprik23
Paprik23 napsal 15.10.18 v 20:45 10b.

Já jsem ji před obchodem u Staňka očumoval asi než sis ji vyzvedl. Je fakt pěkná. Tiše závidím. A není to zas uplne zvláštní v cyklo Stankovi kupovat bajka. Kdysi tam prodával, ba snad i půjčoval R1 a R6 si myslim. Jsem se chodil kochat do cyklo prodejny ještě jako student co má hluboko do kapsy a tiše snil nad vlastní motorkou.

Tomik84
Tomik84 napsal 15.10.18 v 19:39 10b.

Motorka se mi strašně líbí. Design se jim povedl. Ta Čína bude vždy tématem, ale Hlavní je ze děla radost. :) pekne napsané.

stařík62
stařík62 napsal 15.10.18 v 18:14 10b.

10b. za odvahu (v kladném slova smyslu). Závidím.

NXram
NXram napsal 15.10.18 v 17:33 10b.

super napsaný, s velkým nadhledem, motorka na fotkách opravdu krásná, neříkám, že bych si ji koupil, není to můj šálek kávy, ale otočil bych se po ní určitě Bohužel nebo bohudík cena odpovídá původu motorky. Vlastně více než motorku obdivuji snad TEBE, že sis ji koupil a ještě na ní jezdíš. Tak si to užívej a nedoporučuji se svézt na něčem jiném, už by se ti nemuselo chtít zpět

Manažer napsal 15.10.18 v 15:30

diddy - Mohl bych být asi tvrdší a hanit každou nedokonalost, ale ničemu by to nepomohlo, ne? Kdybych teď prodával, hrál bych určitě na strunu stylu.
Je to pro mě podobná situace, jako když si někdo koupí kopii Jawy 350 OHV/SV s vědomím, že to není vyrobené v Jawě...ale prostě to chce

diddy
diddy napsal 15.10.18 v 15:27 10b.

Líbí se mi,že jsi napsal vše co jsi během krátké chvíle s motorkou zjistil a nehrál sis na někoho,kdo něco koupí a vychvaluje do nebe(pak prodává).To co popisuješ se v určité míře stávalo i mně a to mám Japonce,ale taky se nebojim to dát na světlo.Za mne ať ti to jezdi a máš co nejvíc radosti z motorky.

Manažer napsal 15.10.18 v 12:31

elvis78 - nejsem úplně prototyp slušně mluvícího člověka, ale ... Matky to nemají. Jsou tam obyčejné, bez lepidla, korunky. Některé kolíky jsou na závlačku. Jízdou tak nějak teprve zjišťuju, které jsou navíc a které si tam chci nechat Např. matice od nožky stojanu mi zmizela ani nevím jak. Nějaký človíček taky při utahování šel přes závit lehce v náklonu a když jsem tedy chtěl dát matku s kroužkem, který popisuješ, ten šroub se mi normálně vysmál Držák snímače stojanu jsem musel utáhnout fakt fest, protože mi několikrát málem upadnul...ten matky ani nemá, jen šrouby. Šroub u spojkové páčky po vočku sleduju, protože on se tam točí jak na ruském kole...taky bez matky. Možná, že tam na začátku byla, ale s jistotou nevím.
I kapotáž je v horním místě chycena jen na šroub přes silikonvou podložku do držáku se závitem. A asi se jim tam nelíbilo, takže všechny odkráčely do věčných příkop.
Kdyby to vypadalo, že si stěžuju, tak vůbec ne. Pracuju s lidma, takže ten stroj je na svátek

elvis78
elvis78 napsal 15.10.18 v 12:24 10b.

souhlasím s ostatními, recenze je zábavná a seš upřímnej a na nic si nehraješ, žádný gesta, sprostý slova. Super. Ty šroubky co ti furt padaj, matičky maj silonovej prstýnek proti povolování nebo ne?Mě se takhle občas uklepal šroub od centrálního stojanu( BMW)

Manažer napsal 15.10.18 v 12:24

PanPalino - Díky =)
Dekel -
Gilless - čekal jsem větší čočku
Pitrz - tyjo, abych se přiznal, tak jsem to zatím řešil přes cyklo krám =) za panem Staňkem tam chodí nějaký servisák, takže garančku dělali tam. Takže buď tam a nebo v servisu motorek u nás ve městě.
Paulo - na každý asi napíšu adresu, jak na cestovní zavazadla. V případě nálezu...
Mira592 - těch kilometrů bych se rád dožil i s motorkou. Jedna věc ale hraje významnou roli a to, že to je má první motorka. Dostává ode mě docela čočku a zatím mi mou řidičskou nekoordinaci promíjí a akceptuje. Pokud tedy vydrží 10,20,30tis. jen se ztracenými šroubky, budu rád. Pokud ne, pochopím to.
zdeneckovo - nebyl jsem to já?
Simitom - Díky, snad vydrží déle jak já
Mraki - Najs! Kvůli lajkům to dělám Jo, já věřím, že mě s ním ještě nějaká konverzace čeká, třeba se to zlepší. Co se půllitru týče. Víš jak to je, kdyby byly v řiti ryby,...Věřím, že se najde nějaký frnkočínský základ, na kterém by se dalo stavět =)))
Targus - já se nemám za co stydět. Kdybychom šli do detailu u každé motorky, možná bychom zjistili, že ten původ nemají až tak odlišný Až bych tady hlásil, jak mají v Jawě šikovné ručičky, tak to pak jo, to mě pak může seknout kdokoli.
LittleKiller - naprosto souhlasím. Mě ta doba kývaček, pionýrů a mustangů minula a tím pádem se to možná naučím alespoň takto. Rodokmen a vlastnosti stroje mě nutí být obezřetnější a nezanedbávat přípravu motorky. Upřímně, že bych se chtěl takhle v motorce vrtat pořád, to asi taky ne
Opl - říkám si, že té sebedůležitosti bylo až až, tak se snažím dívat na věci s nadhledem. Ural mě láká taky! Už jen kvůli tomu, že lidem leží v žaludku
Spijker - Díky. Majitel obchodu byl/je motorkář a tuším, že i jel nějaké amatérské závody. Podle jeho slov je to tedy spíš srdcovka než nový trh. A to mi bylo sympatické.
rudach - Noooo, tak to bych tady nevytahoval... Díky za hodnocení

rudach
rudach napsal 15.10.18 v 10:36 10b.

Skvělá recenze a nadherná motorka ! Je to prostě retro a děla co má... Čínské motory použíá i BMW, takže bych byl v pohodě

SPIJKER
SPIJKER napsal 15.10.18 v 10:19 10b.

Hezky..a s tim kolo kramem hodne zajimavej koncept... Ono si to asi najde i nejaky zakazniky mezi motorkarema...ale porovnani se zbytkem sveta bude tristni po vsech strankach...a tak jakonrozsireni cyklonabidky..a poatup dale..nebi relax pro cyklisty...to razem nabira hezky moznosti... Tak at dela radost

Předchozí
1 2