Triumph Scrambler (2010)

Vlastník TangoLima
Vloženo 13.2.2017
Aktualizováno 27.2.2019

Vloženo: 20.04.2018, Uskutečněno: 20.04.2018, Zhlédnuto: 18x

Baterka Scrama nepatří k největším. Dejte do dohromady se startováním se zapnutým světlem a občasném posouvání po městě a máte zaděláno na: "Pane, nemůžete do mě strčit? "

Naštěstí i tady druhovýroba řeší to, co výrobce nevychytal (potkávačka prostě nejde zapnout/vypnout, není tlačítko), a tak bylo třeba použít řešení od Motone.

Funguje to tak, že při otočení klíčku do polohy pro start svítí jen parkovačka, H4 potkávačka je vypnutá. Zapíná se přepnutím potkávačky na dálkové a zpátky, funguje to skvěle. Jen to nechce zapomenout to světlo zapnout :)

• TTP EFI Stage 2 Power Induction Kit

Triumph Twin Power - legendární britská firma, která na konci roku 2022 ukončila činnost vyrobila kit pro kompletní předělání systému sání. Celý airbox šel ven, byl nainstalován moc pěkný hliníkový kastlik s podsedlovou

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.04.2023
    Uskutečněno: 02.04.2022
  • [2019] Pivot Pegz Mk3

Scram je enduro, takže potřebuje enduro stupačky. Tečka. A teď ten dlouhý příběh. Kdo chce na Scrama stupačky, nemá moc možností. Dá se improvizovat a shánět informace na britských fórech, z jakých jiných endur pasují s

Vloženo: 10.06.2020
    Uskutečněno: 25.07.2019
  • [2018] LSL Six Days světlomet + AltRider grill

Je zvláštní, jak s každou výměnou low cost plastového nebo ošvindlovaného dílu klesá moje tolerance k ostatním dílům. Např. po tom, co jsem vyměnil světlo mi začala vadit plastová zrcátka a už teď vím, že další na řadě b

Vloženo: 18.07.2018
    Uskutečněno: 18.07.2018