Honda ST 1100 Pan European (1991)

Vlastník Fishbonne
Vloženo 16.6.2017
Aktualizováno 15.1.2019

Vloženo: 01.03.2018, Uskutečněno: 03.02.2018, Stav tachometru: 121000 km, Zhlédnuto: 11x

Jelikož se blížil podzim a část motorky byla kvůli karbecům odstrojená, řekl jsem si, že by nebylo od věci zrealizovat jeden z plánů na zimu a to zainvestovat do nového kabátu. S borcem jsem byl domluvený už od jara a jelikož nutné opravy byly dokončeny, dokončil jsem rozborku kapotáže a vše odstrojil.

Apeluju na všechny a vím, že mi hromada z vás napíše, že jsem idiot - popisujte si jednotlivé šrouby nebo krabičkujte. Já teď na jaře po 3 měsících po rozebrání neměl nejmenší šajn, kam který šroub patří. A to jsem si říkal, jasně, tohle poznám. Bez šance.

Rozebrat a odvést díly na nástřik bylo to jednodušší. V únoru jsem si díly vyzvedl, zaplatil práci i lak a začala maturita v podobě složení motorky zpět do původního stavu.

Jeden víkend v únoru bylo docela hezky, tak jsem vytáhl mašinu na slunko a začal skládat. No a světe div se, odpoledne bylo hotovo (kromě dodatečné montáže alarmu. Jasně, sem tam jsem to zpětně rozebíral, protože tenhle šroubek přece patří více na ten díl, co jsem už před půl hodinou nasadil, ale i tak. Dobrá věc se povedla, mašinka vypadá úžasně (až na to prasklé sedlo) a manželka jenom kulila oči, proč si motorku fotím víc než jí

Sedlo už mám taky pomalu zařízené a starý top case jsem prodal přes inzerát a pořídil nový a hezčí. O tom zase příště.

Fiši

Guga (72) napsal 01.03.2018 v 20:32

... když ji miluješ..

• Dolomity 2018

Bylo na čase krásku vyvést dál od komína a protože motobanda drží spolu, podařilo se vyjet ve stejném složení jako vloni do Rakouska a téměř ve stejném složení jako předloni to Itošky. Kluci trochu obměnili stroje, tak j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.07.2018
    Uskutečněno: 02.07.2018
  • Posezeníčko na parádu

Zdravím všechny bikery. Počasí v dubnu připomíná to červencové, tak mě celkem dost sralo, že jsem nemohl vyjet (sedlo bylo na repasi). Kolega Bartold mi sice radil nějaký tvrzený molitan, ale odolal jsem a zatím jsem asp

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.04.2018