Honda ST 1100 Pan European (1991)

Vlastník Fishbonne
Vloženo 16.6.2017
Aktualizováno 15.1.2019

Vloženo: 12.07.2018, Uskutečněno: 02.07.2018, Stav tachometru: 123500 km, Zhlédnuto: 14x

Bylo na čase krásku vyvést dál od komína a protože motobanda drží spolu, podařilo se vyjet ve stejném složení jako vloni do Rakouska a téměř ve stejném složení jako předloni to Itošky. Kluci trochu obměnili stroje, tak jsem aspoň převlékl kabát a vyměnit sedlo a top case.
Čekalo nás krásných 2.600km a opravdu to stálo za to. Bohužel kvůli přesunu jsme zvolili cestu po dálnicích ať už v Česku, tak i v sousedním Rakousku. Naštěstí počasíčko přálo, tak jsme večer po parádních 660km doraili do Villachu. Následoval krátký večerní výlet k Faaker see - bohužel k osvěžení nedošlo
Od dalších dnů jsme si užívali už jenom zatáčky a krásné výhledy. Bohužel každý jsme více nebo méně byli nuceni použít pláštěnky a projet se po mokrých cestách, ale i tak počet pass stál za to. Pokud znáte, musíte zavzpomínat na:
Passo Valles, Pordoi, Falzarego (tam jsme absolvovali i cestu feratou a štolama - samozřejmě bez strojů ), Valparole, Gardena, Ronda, Mendola, Tonale, Gavia, Stelvio, Giau a potom ještě v Rakousku Solkpass. Po cestě nespočet krásných míst a kdybychom všechno fotili jsme tak ještě do teď.

Za mě naprostá jednička a už teď se těším na další ročník. Pan poslouchal na slovo, nikde mě nezklamal a odměnou mu byla krásná projíždka po italských i rakouských cestách. Suma sumarům 6 dní, 2600km, 8 motorek, 8 motorkářů, jeden malý pád na parkovišti a jeden větší při jízdě + jako bonus 1 zalomený klíč v zámku od sedla

Tak zase příští rok

31081 (670) napsal 12.07.2018 v 12:19

Kaspika (0) napsal 12.07.2018 v 12:08

• Posezeníčko na parádu

Zdravím všechny bikery. Počasí v dubnu připomíná to červencové, tak mě celkem dost sralo, že jsem nemohl vyjet (sedlo bylo na repasi). Kolega Bartold mi sice radil nějaký tvrzený molitan, ale odolal jsem a zatím jsem asp

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.04.2018
    Uskutečněno: 24.04.2018
  • Nový kabát

Jelikož se blížil podzim a část motorky byla kvůli karbecům odstrojená, řekl jsem si, že by nebylo od věci zrealizovat jeden z plánů na zimu a to zainvestovat do nového kabátu. S borcem jsem byl domluvený už od jara a je

Typ: Údržba
    Vloženo: 01.03.2018