Triumph Scrambler (2009)

Vlastník T601
Vloženo 8.4.2010
Aktualizováno 28.11.2017

Vloženo: 15.10.2017, Uskutečněno: 14.10.2017, Zhlédnuto: 21x

Poslední měsíc jsem měl tolik práce, až jsem pro ni zanedbával svoje povinnosti ... rozuměj koníčky. A tak když se mi konečně naskytla šance se pořádně svézt, byl jsem už nadrženej jak dorostenec a musel jsem se krotit, abych nevyrobil průšvih.
Jednou z mála nevýhod podzimního Řecka je, že se ukládá k zimnímu spánku. A tak jsem byl nemile překvapenej, že trajekt na můj ostrov už nejezdí od úsvitu do tmy, ale jen párkrát za den a navíc ten poslední už ve 4 odpoledne. To bohužel věstilo pěknou hoňku.

Naplánoval jsem si cca 140km liduprázným jihem ostrova (a opravdu jsem za celý den potkal 3 auta, 4 osly, dvě stáda koz a čtyři stáda ovcí) se zlatým hřebem na mysu Cavo D´Oro. Za ním už jsou nejnebezpečnější vody Egeje a na dně tolik lodí, že by za ně Dönnitz dostal dubový ratolesti. Čekalo mě okolo 80km úzkých asfaltových vlásenek, zhruba 60km šotoliny, výjezd z 0 do 1100m, pak zas sešup dolů a nakonec závod s časem, abych s úderem čtvrté vlítnul bez zaváhání a bez lístků do lodi. Příště na to peču a někde přespím.

Viděl jsem pohádkovej les (zbytky původního kaštanového porostu ve 1200m), platanové údolí vodních víl, vodopádů a kamenných mostů, vesnice, kde se lidi dorozumívají pískáním (nejde o signály ale o skutečnej jazyk, kterým si lze objednat i v hospodě), pěknou řádku liduprázných pláží, Sv. Jiřího co má rád gekony ... a hlavně panenskou šotolinku, kde moje špunty zůstanou do prvního deště jediným otiskem.

Když už jsem u těch „rozprávek“, tak se mi nepodařilo vylézt k dračím domům ve 1400m (to je na pohorky ne na motorky) a nezvládl jsem ani sjíždět do nuly k opuštěným plážím (... protože bych se určitě nořil, do vln, a loď by byla v trapu). A nedával jsem ani zdejší vyhlášenej kaňon. Mezi mínusy musím bohužel započítat taky zkoušku „gopra“ které jsem si lupnul na řidítka ... a fakt se na to nedá ani přes stabilizaci koukat. Možná z toho časemale něco střihnu.

Ale to hlavní se povedlo – nikde jsem si neustlal, motorka držela, TKC80 jsou slaďoučký a já se vracel špinavej, bolavej, vysmátej, dobitej a dobytej.

Po čase jsem se dostal k videu. Moje první ... a na rozdíl od prvního sexu je tohle příliš dlouhé, ale stejně nepovedené:

TangoLima (9) napsal 17.10.2017 v 09:07

Ahoj, skvělej výlet, taky bych hned jel Jak se jmenuje ta pískací vesnice? Viděl jsem dokument o pískací vesnici na Kanárech (La Gomera).

Petr_TA (29) napsal 16.10.2017 v 10:28

Nádhera velká závist

31081 (683) napsal 16.10.2017 v 08:40

• Booster plug

Od prvního svezení na Scramu mě štval necitlivý chod stříkačky v nízkých otáčkách a okolo volnoběhu...mírné pootočení plynu při průjezdu zatáčkou a zničehonic kopanec do zadního kola. Zkoušel jsem milion způsobů, jak to

Vloženo: 22.05.2019
    Uskutečněno: 22.05.2019
  • Travel modes

Přes zimu jsem se rozhodl rozšířit si horský dojezd o malý kanystr Rotopax (1 galon) a tím jsem de facto ukončil ladění nejrůznějších přepravních módů Scramblera. Pro majitele moderních spotřebních motorek jde asi o činn

Vloženo: 09.04.2018
    Uskutečněno: 09.04.2018
  • Výměna gum ...konečně! Testujeme na ostrově ...

Po špuntech E-09 od Mitasu (y) jsem zkoušel docela levné ale vychvalované Heidenau Scout K60 . Kromě neskutečného nájezdu a ceny jsem se v nic ale zklamal. Předek byl hlučný jak sviň, za studena a mokra klouzaly... a t

Vloženo: 10.09.2017
    Uskutečněno: 10.09.2017