Triumph Thunderbird 900 (1995)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 30.5.2017
Aktualizováno 14.9.2020

stupačky,řidítka a další udržba

Vloženo: 09.09.2017, Uskutečněno: 31.03.2017, Stav tachometru: 40902 km, Zhlédnuto: 16x

Chtěl bych se pokud možno co nejvíce přiblížit originál stavu(v rámci možností) ty hrozný stupačky šly první na řadu.Nevěřil bych,jak bude náročné hlavně finančně originál stupačky pořídit,řekne se jenom stupačky,ale kdo už sháněl ví své.Zrušil jsem ta černá řidítka a pořídil chromovaná.Nejsou sice originál,ale odpovídají přesně tomu co z tohoto stroje chci mít.
To samé proběhlo i s rukojetěmi,byla to hrůza.Vyhrál jsem si a dotáhl je do detailu,včetně origo závažíček.Byl jsem hodně spokojený.
Když jsem poskládal karburátory a filtr nasadil kam patří,chystal jsem se na první start,pustím benzín a pochvilce vidím jak mi z karburátorů protéká benzín,v tu chvíli jsem myslel ,že mi jebne.Před tím jsem vyměnil i benzinovou hadičku místo staré,která mi i při montáži spuchřením praskla.Těsně u karburátorů se v hadičce nachází malý benzinový filtřík,jak se ukázalo později,i ten jsem měl hned dát nový a ne ho jen vyčistit.Takže jak jsem uviděl ,že mi protýká benzín,byl jsem naštvaný ,kde se stala chyba,co jsem poskládal špatně.Nejhorší bylo to,že když jsem karbce vyndal a pustil do nich benzin ,tak nikde netekl...omg čirou náhodou jsem zahýbal novou benzinovou hadičkou a závada se konečně projevila,propojovací téčko mezi karburatory potřebovalo také nové těsnící kroužky,hrnul se tam tudy benzin ven ,když na tečko hadička zatlačila.Vždy po takové píčovině nasledovaly dlouhe dny čekání na to ,než objednané zboží dorazí a zase další a další poštovné z anglie či benzín po čechách atd.prostě masakr.Nejhorší vždy bylo,že se na to nedalo dost dobře připravit dopředu,vždy se objevilo něco ,s čím člověk nepočítal ...
Nesmím zapomenout i na pár okrasných píčovinek ,jako výměna černých zkorodovaných krytek zadní vidle za nerezové.

• Vyjížďka a prodej

Krásná projížďka v tomto zasr... roce 2020 Nemocí počínaje a corona nesmyslem konče,ještě ,že to lze v hlavě takto alespon trochu vyvětrat... Kdyby někdo chtěl,triumpha prodám,cenovka je 115 tis,koupím si zase na vyzk

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 14.09.2020
  • Jaro 2019 údržba

Olej 10w-40 5000 motul 4 litry ,pozor ,stává se ,že nepanuje gumička dodávána s filtrem ,doporučuji objednat přímo v triumphu i když to nebude origo Dot 4 castrol výměna všech náplní, obě brzdy i spojka Nový přední k

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.04.2019
    Uskutečněno: 04.04.2019
  • Sedlo

S přicházející zimou jsem se pustil do malých úprav,nebo takové malé renovace ,která vlastně začala už datem koupě :-D Měl jsem představu ,jak by to mělo vypadat a hodně moc se to povedlo,jsem nadšený.

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.10.2017