Triumph Thunderbird 900 (1995)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 30.5.2017
Aktualizováno 14.9.2020

Vloženo: 04.04.2019, Uskutečněno: 04.04.2019, Stav tachometru: 52700 km, Zhlédnuto: 52x

Olej 10w-40 5000 motul 4 litry ,pozor ,stává se ,že nepanuje gumička dodávána s filtrem ,doporučuji objednat přímo v triumphu i když to nebude origo
Dot 4 castrol výměna všech náplní, obě brzdy i spojka
Nový přední kotouč originál triumph,přední desky nissin jsou ok
Výměna palivové hadicky,plus vyčištění palivoveho filtru,který je zastrcene do Karburatoru na konci hadicky
Vyčištění KN filtru,když už byly dole karbce, ale nebylo to po 15.000 km vůbec nutné
Na brzdovou hadicku jsem dal svorky pro jistotu ,aby to neteklo
Napnutí a vyčištění a namazani řetězu.
Vyčištění a namazání obou brzdičů,jarova voda a vazelinka na pístky
Zadní destičky zbývá asi 30 procent
Výměna zadního světla bez E za originál ledkove z Thruxtona 1200 včetně drzaku spz a odrazky, prez kterou na technické vlak nejede ... každopádně to luxusně svítí a jsem rád, že to je pěkné vidět i to myslím sluší
Špatný kontakt na čidle zadní brzdovky

• Vyjížďka a prodej

Krásná projížďka v tomto zasr... roce 2020 Nemocí počínaje a corona nesmyslem konče,ještě ,že to lze v hlavě takto alespon trochu vyvětrat... Kdyby někdo chtěl,triumpha prodám,cenovka je 115 tis,koupím si zase na vyzk

Vloženo: 14.09.2020
    Uskutečněno: 14.09.2020
  • Sedlo

S přicházející zimou jsem se pustil do malých úprav,nebo takové malé renovace ,která vlastně začala už datem koupě :-D Měl jsem představu ,jak by to mělo vypadat a hodně moc se to povedlo,jsem nadšený.

Typ: Oprava
    Vloženo: 23.10.2017
    Uskutečněno: 23.10.2017
  • Výměna gufera odvětrání klikovky

Konečně mě dohnaly ty prostatické kapky oleje k opravě. V Drážďanech mi týden před tím udělali ventily a zároveň mi poradili jak to kapání odstranit a navíc mi objednali vše potřebné,tedy simering a těsnění. Mimo jiné m

Typ: Oprava
    Vloženo: 09.09.2017