Triumph Bonneville 900 (2014)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 14.10.2017

Vloženo: 26.08.2017, Uskutečněno: 23.08.2017, Stav tachometru: 11521 km, Zhlédnuto: 36x

V pondělí píše Milan, že jako už ta sezona tak nějak jde do finále, že by bylo záhodno udělat výlet na motorkách na jih k Šumavě. Termín středa půl desátá. Rozhoduji se rychle , neb jsem letos byl nejdále v Mostě na okruhu . Jinak šmrdlání kolem domova, k Ploučnici a tak podobně. Středa, sraz v Horních Počernicích. Dojíždím na čas pěkně zmrzlí , kurva je ještě léto a vono je ráno kolem osmi stupňů . No utěšuji se, že cestou rozmrznu a užijeme si letního sluníčka. Naše squadra je velmi pestrá , můj Bonneville, jakožto nejslabší, ale nejkrásnější stroj, dále Ducati Multistráda 1200,Monstr 2sr 1000 a Monstr 695, dále Moto Guzzi Griso 1200,Triumph Bonneville 900,Yamaha Fz 8 a superrychlé a velmi zajímavé v krásném barevném provedení BMW K 1300. Praha, no to se snad nedá ani komentovat, totálně zacpaná , a mi kličkujeme mezi těmi obrovskými krabicemi na kolech, co se nás každou chvíli snaží sežrat. Uf, jsme na výpadovce na Strakonice. Vzhledem k tomu, že jsem moc nevnímal, kudy vlastně jedeme, využívám popis tratě od Františka - Prachatice, Vodňany, Bavorov, pod Temelínem u Čínana zastávka na pozdní oběd, dost dobrá kachna , no a pak po staré Táborské silnici,na Votici a Benešov a domů. Cestou opravdu rozmrzám, jednak z důvodu sluníčka a jednak z důvodu nastaveného tempa. To není vyjížďka, to je snad závod. Cestou dolů jedu blízko vedoucího skupiny a tak to jde, cestou nahoru uzavírám skupinu a pořád jak ocásek honím čelo. Místy chudáka točím na 7000 tisíc a mažu kolem 160, pak prudké brzdy a pořád dokola . Boník jasně dává svým nervózním poskakováním a vlněním, že je to tak trochu přes čáru, že je přeci stavěnej na kochání kolem stovky, kde je skutečně úžasný . Cesta moc pěkná, bohužel místy dost ucpaná vozidly. Strašný provoz. Často nás roztrhá výjezd z vedlejší na hlavní a kličkování mezi kamióny. Zdárně dojíždíme do Prahy, kde se postupně oddělujeme a já dorážím kolem půl osmé dom. Najeto 517 km.

elvis78 (143) napsal 26.08.2017 v 13:10

Jinak jsem nepochopil, proč jezdíte přes Prágl, když jsou lepší a zatáčkovitější silnice mimo Pjáhu. Já raději volím klikatici a okruhy místo přímočaré cesty.Poznám tak další místa.Fanda s Milanem jezdí Šumavu velice rádi, pro mě lepší jsou Kašperky, tam kluci taky brousí často.Na šumavu to je pak nájezd jako bejk.To se nedá srovnávat a pak to vzít klikaticema tak budete na 600km
jinak reaguju cos napsal ty mě:
Nevim co ti mám poradit... GT jsem nezkoušel, jen na něm seděl ale určit bude o hodně lepší než ST, bude mít novější verzi motoru, vychytanější.Nemusíš řešit řetěz což je obrovská výhoda Jiné moto jsem nikdy nesedlal, když pominu Banďoura v autoškole... a vynechám Aprilii Scarabeo 125i.
A Báwo bude podle mě úspornější Moje bávo a obecně tyhle ročníky jsou dost ucukaný při pojížďkách. Prej ty novější od rv.2010 už jsou v pohodě.
A dík.

KrtekBazi (2) napsal 26.08.2017 v 13:01

Pěkně napsaný,jo a bylo to opravdu docela svižné tempo

elvis78 (143) napsal 26.08.2017 v 08:00

pravda: T.B. je nejhezčí

• Buková hora

Minulé pondělí odpoledne, když jsem přišel z práce a relativně svítilo sluníčko, jsem se rozhodl jet stejnou trasou jako před tím na kole a to směr k Bukové hoře. No v sobotu jsem vyrazil na kole bez pití, bez batohu jen

Vloženo: 09.09.2017
    Uskutečněno: 04.09.2017
  • Večerní projížďka

Je půl sedmé sobota večer a já tak akorát čumím do monitoru u počítače. Venku celkem příjemné podvečerní letní počasí. Rychle se rozhoduji a běžím do garáže pro Bonnevilla. Pojedu se podívat na stav vody na Ploučnici do

Vloženo: 02.07.2017
    Uskutečněno: 01.07.2017
  • Sobotní provětrání

V sobotu odpoledne jsem se na otočku jel podívat na stav Ploučnice, do kempu Boreček u Hradčan na Mimoňsku. Vody zatím celkem dost, kemp narvaný, tak trochu jsem vodákům záviděl. :´-( Cestou na Dubé jsem okouknul pár s

Vloženo: 11.06.2017
    Uskutečněno: 10.06.2017