Ducati 999 (2005)

Vlastník mar36
Vloženo 21.8.2014
Aktualizováno 12.11.2015

Vloženo: 06.07.2017, Uskutečněno: 06.07.2017, Zhlédnuto: 10x

Před pár dny jsme se domluvili s Milanem, že využijeme svátků a vyrazíme na jeden den někam dál, odpočinout si, vyblbnout se, vyplavit adrenalin a v neposlední řadě i pokochat se krásnou přírodou. Volba byla tedy jasná - Jižní Čechy.
Jelikož jsme ale v těchto místech byli již několikrát, chtělo to vybrat trasu zase jinými lokalitami a povedlo se. Sešli jsme se s Milanem ve středu 5.července v 9:30 na pumpě u 4 kamenů a jeli pak do Prahy do Počernic k dalšímu
účastníku zájezdu Martinovi, kam ještě po chvíli dorazil poslední člen naší dnešní grupy Petr. Trochu jsme se sice s odjezdem opozdili, ale nakonec jsme vyráželi směr Braník a ven z Prahy ve složení Milan (Ducati), Martin (Moto Guzzi),
Petr (BMW) a já na Ducně. Z Prahy jsme valili směr Příbram, pak na Rožmitál, Horažďovice, Sušice (nádherný byl průjezd okolo hradu Rabí), Kašperské Hory, Vimperk, dále Prachatice, Vodňany až do Týna nad Vltavou, kde jsme neodolali
nabídce Čínské restaurace na čerpačce a všichni se cpali kachnou na různé způsoby. I když se nám pak už nikam nechtělo a nejradši bychom v tu chvíli trávili čas někde u bazénu s drinkem v ruce , nasedli jsme na stroje a vraceli se zpět
na Prahu přes Milevsko, Votice, Benešov (cestou nám i malinko sprchlo), pak kousek po D1, ale rychle jsme z ní sjeli na Říčany. Někde u Úval jsme se rozloučili s Petrem a Martinem, kteří jeli do Počernic a my s Milanem jsme pokračovali
až na rychlostku směr Boleslav, kde jsme se opět u 4 kamenů rozloučili a já pak jel už sám na Liberec. Domů jsem dorazil těsně po deváté večer a na to, že jsem vyjížděl v půl deváté ráno a v sedle jsem natočil něco málo přes 600 km,
jsem byl docela fit. Výlet to byl moc pěkný, na můj vkus trochu svižnější jízda, ale o to to bylo více dobrodružnější. Občas jsme díky všudypřítomným objížďkám trochu bloudili a hledali nejvhodnější cestu, sem tam jsme projížděli
místy, kde by bylo vhodnější sedlat spíše off-roadový speciál , ale myslím, že jsme si to všichni pěkně užili. Díky kluci a zase někdy na prima vyjížďce.

DejvGSR (52) napsal 08.07.2017 v 06:30

Krásné fotky, krásné stroje a výborná destinace. Milam mi psal, ale já už tou dobou připravoval Ploučnici pro naše mledé. Sic to nebylo moto, ale parádní to bylo také.

Milanek13 (48) napsal 06.07.2017 v 13:14

Super výlet .
Marcel si zaslouží za 603km v sedle 999ky velký respekt a uznání

• Rakousko-Alpy červenec 2018

Tak jsme konečně vyjeli, tentokráte na 4 dny do Abtenau v Rakouských Alpách. Vyrazili jsme ve čtvrtek ráno za pěkného počasí, s Fandou jsem se sešel u 4 kamenů a k Milanovi jsme dorazili v půl osmé, abychom naložili zava

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 08.07.2018
  • Tak fakt naposledy!

Včera jsem ještě využil hezkého počasí a byl se kousek sklouznout. Fakt to už klouzalo, tak jsem jel opatrně, asi jen 50 kilásků, cestou jsem nabral plnou Vervy 100 na zimu a po příjezdu uložil holku ke spánku. Tak dobr

Vloženo: 06.11.2017
    Uskutečněno: 06.11.2017
  • Letos naposledy?

Ve středu jsem si trochu prodloužil cestu z práce a jelikož bylo hezky, cuknul jsem řidítkama z Liberce směrem na Frýdlant v Č. přes Raspenavu, Hejnice, přeskočil jsem Jizerky přes Smědavu do Desné, kde je silnice naštěs

Vloženo: 19.10.2017
    Uskutečněno: 19.10.2017