Ducati 999 (2005)

Vlastník mar36
Vloženo 21.8.2014
Aktualizováno 12.11.2015

Vloženo: 19.10.2017, Uskutečněno: 19.10.2017, Zhlédnuto: 27x

Ve středu jsem si trochu prodloužil cestu z práce a jelikož bylo hezky, cuknul jsem řidítkama z Liberce směrem na Frýdlant v Č. přes Raspenavu, Hejnice, přeskočil jsem Jizerky přes Smědavu do Desné, kde je silnice naštěstí zavřena až od listopadu nějak do dubna nebo března, přesně nevím. Lesem se jelo po spadaném listí a na mokru, tak jsem brzdy a plyn obsluhoval velice s citem, vzhledem k absenci dnes již běžně využívaných podpůrných systémů, které můj stroj postrádá a vůbec mi to ale nevadí. Z Desné jsem jel na Tanvald, Jablonec a domů. Bylo pěkně a u přehrady Souš jsem udělal pár snímků. V sedle asi hoďka a půl, kilometry jsem nepočítal.

DejvGSR (52) napsal 19.10.2017 v 16:52

Supr, asi opravdu již naposled. Já to stihl alespoň v neděli Ducatku projet. Však se dočkáme, jaro tu bude coby dub.

KrtekBazi (2) napsal 19.10.2017 v 15:08

Jo kamaráde,asi opravdu poslední hezký den Tak na jaře naviděnou

• Rakousko-Alpy červenec 2018

Tak jsme konečně vyjeli, tentokráte na 4 dny do Abtenau v Rakouských Alpách. Vyrazili jsme ve čtvrtek ráno za pěkného počasí, s Fandou jsem se sešel u 4 kamenů a k Milanovi jsme dorazili v půl osmé, abychom naložili zava

Typ: Dovolená
    Vloženo: 09.07.2018
    Uskutečněno: 08.07.2018
  • Tak fakt naposledy!

Včera jsem ještě využil hezkého počasí a byl se kousek sklouznout. Fakt to už klouzalo, tak jsem jel opatrně, asi jen 50 kilásků, cestou jsem nabral plnou Vervy 100 na zimu a po příjezdu uložil holku ke spánku. Tak dobr

Vloženo: 06.11.2017
    Uskutečněno: 06.11.2017
  • Asi poslední výjezd :-(

Tak jsem se dnes na poslední chvíli rozhodl, že se projedu, takže Liberec-Boleslav-Mělník-Dubá-Česká Lípa-Nový Bor-Liberec, asi 200 kilometrů. Mezi Mělníkem a Dubou byl v příkopě Hypermotard, ale stál na kolech a jezdec

Vloženo: 15.10.2017
    Uskutečněno: 15.10.2017