Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Procko
Vloženo 2.4.2017
Aktualizováno 14.5.2018

Vloženo: 06.05.2017, Uskutečněno: 06.05.2017, Stav tachometru: 88000 km, Zhlédnuto: 44x

Ahoj,

tak jsem se dneska rozhodl, ze si na motorku nainstaluju nové LED blinkry z ebay. Kdyz jsem je ale porodvnával, jestli lépe svítí ty staré a nebo nové, byl jsem nemile překvapen, protože ty nové byly absolutně neviditelné. Takže jsem radsi opravil ten stary, předělal kabely aby fungovaly furt a ne jen nahodně a vše slepil sekundákem, aby mi za jízdy zase neupadávaly. Vypadá to blbě, když vám jeden blinkr visí jak zvadlé...

Další na programu bylo vyčištění sítka nádrže a kontrola plováku, protože mi ukazuje jen asi 60% nádrže.

Protože jsem ještě neměl nikdy sundanou nádrž, všechno jsem si pěkně prohlédl, zkontroloval a vypadá jako docela složitá věc Sítka byla dokonale čistá a drátky, po kterých jezdí jezdec na odporových drátech byly v dokonalém stavu, takže závada bude asi někde jinde. Zkusím teď motorku vyjet do sucha až na rezervu a pak se ukáže, kolik litrů bude potřeba do plna.

A jako bonus jsem si na klíče dal tritiovy přívěsek

Tak zdar a sílu

• Větší servis

Ahoj, tak jsem se skoro po roce, co jsem motorku koupil konečně rozhodl pro větší servis. Při poslední vyjížďce (288km), kdy se z přední části ozývalo kovové cvakání, moc to nebrzdilo a celá přední brzda se mi nez

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.05.2018