Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Procko
Vloženo 2.4.2017
Aktualizováno 14.5.2018

Vloženo: 14.05.2018, Uskutečněno: 14.05.2018, Stav tachometru: 92019 km, Zhlédnuto: 15x

Ahoj,

tak jsem se skoro po roce, co jsem motorku koupil konečně rozhodl pro větší servis.

Při poslední vyjížďce (288km), kdy se z přední části ozývalo kovové cvakání, moc to nebrzdilo a celá přední brzda se mi nezdála jako v ok stavu stalo to, že mě opustilo brzdové obložení. Však to taky znáte, na konci jedné sezóny zkouknete stav obložení, naplánujete si výměnu a pak na to prostě člověk zapomene. Ale už je to ok, objednáno brembo a hned jak přijde, tak brzdy pořádně rozeberu, vyčistím, namažu, vyměním brzdovou kapalinu, vyměním ožužlané odvzdušňováky a zase bude holka brzdit jako za mlada. Rovnou jsem teda vzal obložení i na zadek, že když už jsem v tom objednávání, tak to udělám všechno. Aspoň se ukáže, kdo je silnější, jestli víčko zásobníku na zadní kolo a nebo moje ruce (nejde povolit).

Musím se podívat ještě i na stav vůle ventilů, rozvoďáku a primárního řetězu. Vůle počítám, že budou kaput -> servis, na bastlení doma si netroufám. Rozvoďák by mohl ještě sloužit a u primáru se modlím, aby se musel jen napnout, protože půlit se mi to vážně nechce ale udělal bych to, když by na to přišlo.

• sobotní vrtání

Ahoj, tak jsem se dneska rozhodl, ze si na motorku nainstaluju nové LED blinkry z ebay. Kdyz jsem je ale porodvnával, jestli lépe svítí ty staré a nebo nové, byl jsem nemile překvapen, protože ty nové byly absolutně n

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.05.2017